FAME 19. EGZEKUCJA! Wrzosek masakruje Szeligę! Nokaut w trzeciej rundzie! [WIDEO]

Opublikowane 2 września 2023, 22:51
przez Jakub Hryniewicz
35
22
Jeden komentarz

Tuż po walce trenerów doszło do jednej z najbardziej wyczekiwanych walk Fame MMA 19. W rewanżu zmierzyli się ze sobą Marcin Wrzosek oraz Piotr Szeliga.

-> Oglądaj całą galę Fame MMA 19

Dawno już nie było w FAME MMA postaci tak hejtowanej przez kibiców, co „Szeli”. O freak fighterze głośno jest po tym, jak związał się z żoną byłego trenera, Rafała Antończaka. Kolejne ruchy pary w Internecie nie przysporzyły im większego grona popleczników. Piotr musiał mierzyć się z nieprzyjemnymi telefonami podczas programów, a nieprzyjemnych głosów nie brakowało też z trybun.

Na zgoła inną reakcję kibiców liczyć mógł Marcin Wrzosek. Popularny „Polish Zombie” wrócił po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej koszmarną kontuzją, której w pierwszej walce z Szeligą. Oberwał wówczas mocnym low kickiem, po którym wylądował na wyprostowanej ręce. W wyniku tego przegrał przez TKO w 1. rundzie, ale nie zamierzał odpuścić „Szeliemu”.

Wrzosek wielokrotnie podkreślał, że nigdy wcześniej nie otrzymał takiego wsparcia jak przed Fame MMA 19. Czy udało mu się pokonać Szeligę w walce na zasadach K-1? Kto wygrał?

-> Oglądaj FAME 19 PPV na żywo

Sprawdź wywiady po FAME MMA 19!

FAME 19: Wrzosek vs Szeliga – RELACJA

RUNDA 1

Wrzosek zajął bezpieczną pozycję bliżej siatki, Szeliga zaczął do low kicka i wysokiego kopnięcia. Dobra akcja Piotrka, który trafił w gardę. Wrzosek z pojedynczymi ciosami i potężny prawy! Szeliga wchodzi w wymianę, odważna decyzja Marcina. Mocne kopnięcie na łydkę “Polish Zombie”, Wrzosek wyłapuje middle’a i atakuje prawym. Niezły prawy byłego mistrza KSW, wolniejszey od przeciwnika jest “Szeli”, który pada po low kicku.

RUNDA 2

Wrzosek straszy frontem na twarz, Szeliga odpowiada niecelnymi uderzeniami. Ciekawa próba kopnięcia rodem z capoeiry Marcin, poszła po nim seria ciosów. Wrzosek mądrze kopie po udzie, sięga też prawym. Odpowiada low kickiem Szeliga, “Polisj Zombie” przepusza cios i wyprowadza mocną serię! “Szeli” na wstecznym biegu, coraz mniej tlenu ma Piotr. Wrzosek atakuje kolanem. Szeliga już bardzo stateczny, Wrzosek atakuje go kopnięciem i salwą uderzeń na koniec odsłony.

RUNDA 3

Wrzosek głośno dopingowany przez publiczność, zaczął od kopnięć. Szeliga szuka potężnego cepa, przez co traci sporo sił! Potężna seria Wrzoska, “Szeli” liczony po salwie uderzeń i ciosie na wątrobę. Nie wraca na nogi Szeliga!

Wynik walki: Marcin Wrzosek wygrywa przez TKO w 3. rundzie!

(Artykuł w trakcie aktualizacji)

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
35
22
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Don Kasjo uderza w celebrytów! Stanął w obronie Szeligi: „Hieny z showbiznesu gadają o moralności” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
18 dni temu

[…] Popularny „Szeli” w miniony weekend stoczył wyczekiwany rewanż z Marcinem Wrzoskiem. „Polish Zombie” jeszcze przed pojedynkiem wytrącił rywala z równowagi, gdyż na utwór, do którego wychodził wybrał piosenkę Mój przyjacielu Krzysztofa Krawczyka. W oktagonie zaś dokonał istnej egzekucji, kończąc Szeligę w 3. rundzie. […]

WIDEO