GROMDA 14. Scarface demoluje rywala! Narożnik poddał walkę!

Opublikowane 8 września 2023, 23:00
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Po raz piąty z rzędu na GROMDA 14 wystąpił „Scarface”. Sebastian Skiermański w walce na gołe pięści zmierzył się z „Taeddym”.

-> Galę GROMDA 14 obejrzysz tutaj!

GROMDA na dobre zagościła w świadomości polskich fanów. Na GROMDA 14 wielkie emocje zapewnił nie tylko turniej, ale też niezwykle ekscytujące superfighty. „Goat” zmierzył się z Lukiem Atkinem, a Sebastian Skiermański z „Taeddym”.

Dla popularnego „Scarface’a” była to już piąta GROMDA z rzędu. Bijok z Aleksandrowa Kujawskiego znakomicie pokazał się na ostatnich edycjach, a tym razem czekało go niemałe wyzwanie. Skiermański nie bił się wcześniej ze zwycięzcą turnieju walk na gołe pięści.

Dustin Rabiega, czyli popularny „Taeddy” zaskoczył wszystkich na GROMDA 12. Tam Niemiec skończył wszystkich 3. rywali i dołączył do zacnego grona wygranych drabinki. Czy „Taeddy” pokonał „Scarface’a”?

GROMDA 14: Scarface vs Taeddy – RELACJA

RUNDA 1

Taeddy szybko doskakuje z kombinacją. Scarface równie szybko odpowiada masą sierpów! Szuka lewego Niemiec, kąsa też na tułów, ale świetnie się odnajduje w półdystansie Polak. Rzuca się Rbiega z kolejną szarżą, mocno kontruje Scarface. Celny prosty na głowę w wykonaniu Polaka, zaraz celnie bije mocną serią. Odpowiada Taeddy, ale inkasuje lewy sierp Skiermańskiego! Szuka jeszcze lewego sierpa Sebastian, którym powala Niemca!

RUNDA 2

Dustin Rabiega próbuje atakować, ale szybko kontruje go serią Scarface. Zamyka oponenta na linach, trafna seria Polaka, ale narożnik poddaje Taeddy’ego!

Wynik walki: Scarface wygrywa po poddaniu przez narożnik w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments