Środa, 17 Lipca, 2024

Brodnicka szczerze o GROMDZIE! Zawalczy na gołe pięści? [WIDEO]

Fot. GROMDA/YouTube
Opublikowane 12 września 2023, 18:47
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Ewa Brodnicka gościła w studio FANSPORTU TV, gdzie miała okazję wypowiedzieć się na temat wiele ciekawych tematów, jak polski boks, freak fighty czy GROMDA.

Była mistrzyni świata WBO jest aktualnie zawodniczką MMA i biła się już w takich organizacjach jak High League oraz FAME. Co ciekawe, w szczerych słowach przyznała, że widzi ogromną różnicę, jeśli chodzi o podejście do treningów w tych dwóch różnych formułach.

Podkreśliła, że w przeciwieństwie do MMA trenerzy bokserscy się nie rozwijają i opowiedziała, jak wyglądały jej przygotowania – To jest zupełnie inna bajka. Niestety w boksie nie widzę, żeby coś się zmieniło – przyznała.

Brodnicka o GROMDZIE

Poruszony został również temat jej kolejnych występów nie tylko w klatce. Została zapytana o to, czy chciałaby kiedyś spróbować swoich sił w GROMDZIE. Brodnicka oświadczyła, że nie wyklucza takiej możliwości:

– Chłopaki jednak zadają mocne ciosy. Myślę, że ja 60 kg z jakąś dziewczyną, to wszystko w zależności od tego za ile, jaka byłaby promocja. Może i szkoda zdrowia, musiałabym się poważnie nad tym zastanowić, ale jeszcze takiej propozycji nie było.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments