Zadora negatywnie ocenił formę Alana: „Było coraz gorzej, zamiast lepiej. To zmarnowany potencjał” [WIDEO]

fot. YouTube | Instagram
Opublikowane 12 września 2023, 11:36
przez Jakub Hryniewicz
0
1
Brak komentarzy

W ostatni piątek września na gali FAME Friday Arena 2 dojdzie do potyczki dobrze znających się Dominika Zadory i Alana Kwiecińskiego. „Japoński Drwal” w mocnych słowach ocenił umiejętności byłego podopiecznego.

Obaj zawodnicy doskonale znają się z wcześniejszych lat, gdy Zadora trenował jeszcze „Alanika”. Kwieciński w niedawnym wywiadzie bardzo emocjonalnie wypowiadał się o walce z Dominikiem w oktagonie. „Japoński Drwal” w rozmowie z kanałem Fansportu.pl przyznał, że nie wierzy w emocje oponenta i uważa, że są one udawane.

– Generalnie Alan chyba za bardzo ciśnienia nie trzyma. Ta walka nie ma żadnego drugiego dna, to jest czysta sportowa rywalizacja. (…) ówił, że nie spodziewał się, że do tego dojdzie. To po co przyjmował walkę? Mógł powiedzieć nie. Przyjął ją, więc takie aktorzenie, płakanie do kamery, to jest śmieszne straszne. Wziął walkę, nie miał problemu, a przed kamerą lamentowanie, płacz i tak dalej… Po co takie szopki dziwne?

Zadora o Alanie: „Zmarnowany potencjał”

W tym samym wywiadzie Dominik Zadora został poproszony o ocenę umiejętności Alana. Członek teamu Artnox przyznał, że występ przeciwko „Zadymie” faktycznie był dobry, ale wcześniej Kwieciński nie rozwijał się, a cofał. „Japoński Drwal” pokusił się wręcz o stwierdzenie, iż były gwiazdor programu Warsaw Shore to zmarnowany talent:

Uważam, że Alan z walki na walkę… Teraz z tym Gromadzkim dał nawet fajna walkę. Uważam nawet, że tą walkę wygrał. Ale wcześniej uważam, że z formą robił regres. Było coraz gorzej, zamiast coraz lepiej. Mało tego, uważam Alana za zmarnowany potencjał. Ma 'to coś’ w sobie, ale brakuje mu serca do walki, on się szybko poddaje. (…) Tutaj by trzeba było popracować bardziej nad nim z psychologiem sportowym.

Całą rozmowę odsłuchasz – TUTAJ.

FAME Friday Arena 2: Zadora vs Kwieciński – Kursy bukmacherskie

Galę FAME Friday Arena 2 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na FAME Friday Arena 2

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO