Pasternak odpowiada na wywiad Alana! Nie mógł powstrzymać się od śmiechu [WIDEO]

Fot. Instagram/YouTube
Opublikowane 13 września 2023, 20:23
przez Przemek Krautz
9
0
Brak komentarzy

Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź Michała Pasternaka. Zawodnik w swoim stylu zareagował na ostatni wywiad Alana Kwiecińskiego.

W ostatnich dniach pomiędzy panami padło wiele mocnych słów. Coraz głośniej robi się o ich konflikcie i najprawdopodobniej wszystko zostanie rozstrzygnięte w klatce federacji FAME MMA. Zarówno jeden, jak i drugi jest otwarty na pojedynek.

Przy okazji treningu w WCA Alan udzielił wywiadu portalowi fansportu.pl, w którym wypowiedział kilka kontrowersyjnych zdań, jak na przykład – Ja nie będę owijał w bawełnę. Gdyby nie ja, jego by nie było. Tak samo z Denisem. Ktoś mi powiedział: „Alan, Denis się ciebie uczepił, wybił się. Pasternak się ciebie uczepił, wybił się”.

Całą rozmowę z Kwiecińskim znajdziesz tutaj:

Pasternak odpowiada Alanowi

Krótko po opublikowaniu materiału na social mediach „Wampira” pojawiła się odpowiedź. Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów nie krył, że słowa Alana mocno go rozbawiły. Śmiejąc się z wypowiedzi freak fightera, odpowiedział:

– To, co ty tam wygadujesz, to jest dobra komedia. Wariacie… Raczej wariatko pewnie lekarz ci zalecił, jest godzina 19, idź spać. Nie chciałbym cię zobaczyć na mieście, bo dostaniesz klapsa i będzie po wszystkim. Trzymaj się nasza ty piękna eskortówo. Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
9
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO