Środa, 17 Lipca, 2024

Labryga gotowy wyjaśnić Marconia w klatce! Chce walczyć tylko jedną ręką! [WIDEO]

fot. YouTube | Clout MMA
Opublikowane 14 września 2023, 14:13
przez Jakub Hryniewicz
2
0
Brak komentarzy

Denis Labryga zapewnia, że nie ma zamiaru rozwiązywać konfliktu z Natanem Marconiem poza klatką. Jeśli mieliby się spotkać na walkę, to freak fighter gotów jest wyjść z jedną ręką.

Zawodnik trenujący w WCA w ostatnim czasie był zamieszany w głośną aferę. Został oskarżony o napaść przez transpłciową prostytutkę. W rozmowie z “Szalonym Reporterem” wyjaśnił jednak, jak cała sprawa wyglądała na prawdę. Wszystko to skomentował Natan Marcoń, co nie umknęło uwadze Denisa.

W sieci pojawiły się mocne słowa Głogowianina skierowane do niedawnego zwycięzcy na gali Fame MMA. Natan mówił w wywiadach, że zawodnik Clout MMA mu grozi, na co Denis skomentował w najnowszym wywiadzie.

Labryga w rozmowie z kanałem Fansportu.pl zaznaczył, że słowa Marconia o tym, że ten szuka jego adresu itp. są totalnym wymysłem. Freak fighter nie ma zamiaru wyjaśniać ich konfliktu poza oktagonem, gdyż domyśla się, co z tym faktem zrobiłby Natan. Zawodnik WCA ze względu na różnicę kilogramów i stażu jest gotów walczyć – dosłownie – jedną ręką.

– Rzucił jakąś propozycję, warunki, żeby się z nim bić. Ja mogę postawić warunki. Ważę 115 kg, on koło stówki. Będę tylko używał tylko lewej ręki. Sierpowy, podbródkowy, prosty i go roz… jedną ręką. Lewą, prawej się sam boję.

Cały wywiad z Denisem Labrygą obejrzysz – TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO