Czwartek, 18 Lipca, 2024

Debiutant sprawi niespodziankę? Zadyma o sparingu z freak fighterem! “To jakiś wariat. Wleciał we mnie i…”

Fot. FAME
Opublikowane 28 września 2023, 15:14
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już jutro odbędzie się gala FAME Friday Arena 2, podczas której w klatce swoich sił spróbuje kilku debiutantów. Wśród nich znalazł się podopieczny “Zadymy”.

W co-main evencie wydarzenia zobaczymy starcie Kacpra Błońskiego, który ma już na swoim koncie 5 występów w klatce. Odniósł trzy zwycięstwa i poniósł dwie porażki. Bił się na zasadach MMA oraz stoczył starcie bez limitu czasowego w klatce rzymskiej.

Jego rywalem będzie debiutant, który wejdzie do klatki po raz pierwszy w życiu. Daniel Ostaszewski znany jako “Ostry” dopiero wchodzi do świata freak fightów. Jego pojedynek odbędzie się na zasadach boksu, a do debiutu trenuje pod okiem Tomasza Gromadzkiego, czyli popularnego “Zadymy”.

Fighter znany z walk na gołe pięści zdradził, jak wygląda współpraca z Ostaszewskim. Jak się okazuje, “Ostry” może sprawić dużą niespodziankę.

– Wleciał we mnie, rozciął mnie pod okiem, nos mi się rozkrwawił. Wystrzelał się, doświadczeniem go zrobiłem, ale pomyślałem, że to jakiś wariat. Wie, że walczy z zawodowcem, a on wleciał we mnie. Psyche ma dobrą i to mi wystarczy.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO