Grabowski o problemach Kajfasza przed ostatnią galą: „Nas nie interesują kartoteki” [WIDEO]

fot. YouTube
Opublikowane 2 października 2023, 15:02
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Na naszym kanale Fansportu TV pojawił się wywiad Michała Tuszyńskiego z Mariuszem Grabowskim. Szef GROMDY został zapytany m. in. o sytuację z ostatniej gali, na której ostatecznie nie wystąpił „Kajfasz”.

Jeszcze w tym roku doczekamy się jubileuszowej piętnastej gali walk na gołe pięści. Te w naszym kraju bezpośrednio kojarzą się z GROMDĄ, która na stałe wpisała się w repertuar kibiców sportów uderzanych. Nie inaczej jest w przypadku zawodników, którzy tłumnie zgłaszają swój udział, by móc zaprezentować się w charakterystycznym ringu 4×4 m.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Niestety nie każdemu dane jest się w nim pojawić i czasem wynika to z przyczyn całkowicie niezależnych. Taka sytuacja miała miejsce na ostatniej gali GROMDA, gdzie „Kajfasz” miał zmierzyć się z „Parisem”. Okazało się jednak, iż Polak był poszukiwany przez policję, o czym nie poinformował organizatorów, gdyż liczył, że uda mu się wyjść do ringu. Funkcjonariusze niestety stawili się w Pionkach i mimo wielkich chęci bijok nie mógł wyjść do pojedynku.

Mariusz Grabowski: „Każdy zasługuje na drugą szansę”

Mariusz Grabowski odniósł się do tej sprawy w rozmowie z kanałem Fansportu.pl:

Nie będziemy mówić, że mamy jakichś tam świętych chłopaków w GROMDZIE, że prześwietlamy kartoteki. Nas to nie interesuje, chcemy dawać możliwość i szansę i ich wyciągnąć. Każdy człowiek zasługuje na drugą szansę i w przypadku Kajfasza i innych, którzy zeszli na złą drogę GROMDA jest taka, żeby po prostu z tej drogi zeszli i wrócili na prostą ścieżkę.

Cały wywiad obejrzysz -> TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments