Środa, 17 Lipca, 2024

Alan po raz kolejny zmienił zdanie i nie chce walczyć! Pasternak komentuje postawę Kwiecińskiego

Fot. YouTube/FAME
Opublikowane 3 października 2023, 12:14
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Michał Pasternak zabrał głos w sprawie potencjalnego starcia z Alanem Kwiecińskim. Freak fighter po ostatniej wygranej znowu zmienił zdanie.

Od kilku miesięcy sporo mówi się o pojedynku “Wampira” z “Alanikiem”. Niestety Kwieciński nie może się zdecydować czy chce walczyć, czy nie. Kilkukrotnie zmieniał zdanie, zapewniał, iż do starcia nie dojdzie, po czym zapowiadał, że zobaczymy je prędzej czy później.

Jeszcze przed galą FAME Friday Arena 2 mówił o tym, że zestawienie z Pasternakiem musi się odbyć. Kiedy tylko pokonał Dominika Zadorę, na gorąco po wygranej przekazał, że już nie jest zainteresowany walką. “Wampir” cały czas podchodził do tego na chłodno i w wywiadach podkreślał, że niedoszły rywal ciągle zmienia zdanie.

Teraz przy okazji konferencji Clout MMA został zapytany o pojedynek z Alanem i wbił szpilkę we freak fightera:

– Na razie to Alan mówił, że będzie walczył w eliminatorze do tej walki, ale teraz wywiesił flagę Japonii i że nie, niech ktoś inny walczy. Dla mnie to nie jest problem. Na początku mówił, że mi nie da, później, że za pół miliona. To są zawodnicy, którzy co dwa dni zmieniają zdanie. Dzisiaj może powiedzieć, że chce walczyć, a jutro, że nie.

Sprawdź wywiady z konferencji Clout MMA 2:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO