Niedziela, 14 Lipca, 2024

FAME wydało oficjalne oświadczenie! Boxdel wykluczony z działalności organizacji!

Fot. FAME
Opublikowane 3 października 2023, 22:43
przez Przemek Krautz
31
6
4 komentarze

Sylwester Wardęga zatrząsł polskim Internetem. Opublikował nagranie, w którym ujawnił skandaliczne zachowania wśród czołowych influencerów.

Od kilku tygodni głośno mówi się o Stuarcie “Stuu” Burtonie i zarzutach o zachowania pedofilskie. Śledztwo w tej sprawie przeprowadzili Sylwester Wardęga oraz Mikołaj “Konopskyy” Tylko. Pierwszy materiał pojawił się na kanale “Wataha”, w którym ujawniono, że w całą aferę są zamieszani m.in. Marcin Dubiel i Agata “Fagata” Fąk. Udowodnił, że wiedzieli o sekretach “Stuu”.

W filmie zawarte są również szokujące informacje o Michale Baronie, czyli popularnym “Boxdelu”, który jest włodarzem FAME MMA. On również miał wiedzieć o całej sprawie, ale to nie wszystko. Wardęga opublikował skandaliczne wiadomości wysyłane przez “Boxdela”.

Cały materiał znajdziesz poniżej. To jednak dopiero początek, gdyż kolejny film zostanie opublikowany przez “Knopskyy’ego” i ma być jeszcze mocniejszy:

Materiał w 5 godzin zebrał ponad milion wyświetleń i wywołał ogromne zamieszanie. Środowisko zarówno freakowe, jak i sportowe jest zszokowane tym, co ujawnił Wardęga. Internauci są wściekli i w ostrych słowach skomentowali zachowanie wcześniej wymienionych osób. Domagają się również usunięcia ich z organizacji.

Oświadczenie federacji FAME MMA

Federacja FAME MMA szybko zareagowała po wstrząsającym filmie i wydała oficjalne oświadczenie. W związku z ujawnionym skandalem “Boxdel” został wykluczony z działalności federacji w trybie natychmiastowym. Poniżej znajdziesz całe oświadczenie:

Tę sprawę traktujemy bardzo poważnie. Jako Federacja chcemy przede wszystkim przekazać wyrazy współczucia osobom, które ucierpiały w wydarzeniach sprzed lat. To nigdy nie powinno się wydarzyć.

Nie pozostaniemy obojętni względem takich zachowań. Dalsze kroki prawne podejmowane przez Federację wymagają stosownego czasu operacyjnego związanego z działaniami podejmowanymi w obszarze prawa spółek czy umów/kontraktów. Będziemy o wszystkim informować Was na bieżąco.

Jednocześnie prosimy o niełączenie FAME z działaniami Michała Barona, podejmowanymi w przeszłości, przed powstaniem Federacji.

PONIŻEJ PEŁNA TREŚĆ OŚWIADCZENIA:

„Jako prezes zarządu spółki zarządzającej Federacją FAME oświadczam, że Michał Baron został de facto wykluczony z bieżącej działalności Federacji w trybie natychmiastowym.

Decyzja została podjęta z powodu podejrzeń dotyczących bardzo niepokojących zachowań Michała Barona w okresie przed rozpoczęciem działalności w federacji. Oświadczam również, że władze federacji nie posiadały wiedzy dotyczącej wspomnianych zachowań. O dalszych krokach natury formalnej Federacja poinformuje w formie oświadczenia na oficjalnych kanałach FAME w mediach społecznościowych.

Jednocześnie należy zaznaczyć, że Federacja podejmie natychmiastowe i stanowcze kroki względem innych osób występujących na naszych galach, wobec których skierowane zostały publicznie poważne zarzuty w związku z tą sprawą”

FAME podjęło dobrą decyzję, żeby pozbyć się BOXDELA?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
31
6
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Marcin Najman grzmi po materiale Wardęgi! Mocny postulat „El Testosterona” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
9 miesięcy temu

[…] „Boxdel” Baron. Właściciele Fame MMA szybko zareagowali na nagranie Wardęgi i opublikowali oświadczenie. Z jego treści wynika, iż Baron został wykluczony z działalności federacji w trybie […]

trackback
Don Kasjo ostro skomentował film Wardęgi! „Nie zdziwię się, jak ta lista z dnia na dzień będzie się powiększać” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
9 miesięcy temu

[…] Wśród nich znalazły się postaci związane ze światem freak fightów, jak Agata „Fagata” Fąk, Marcin Dubiel, czy Michał Baron. Popularnego „Boxdela” już spotkały pierwsze poważne konsekwencje. Fame MMA wydało oświadczenie, w którym poinformowano o jego wykluczeniu z działalności federacji w trybie natychmiastowym. […]

trackback
Mateusz Morawiecki skomentował materiał Sylwestra Wardęgi! Mocne słowa premiera [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
9 miesięcy temu

[…] Wśród nich znalazły się osoby bezpośrednio związane z freak fightami, jak „Fagata”, Marcin Dubiel, czy „Boxdel”. Ten ostatni poniósł już pierwsze poważne konsekwencje – Fame MMA wydało oświadczenie, w którym przekazano, iż został on natychmiastowo wykluczony z działalności federacji. […]

trackback
Boxdel wydał oświadczenie! „Dostaję wiadomości, że będą mnie kijami…” [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
9 miesięcy temu

[…] czyli popularny „Boxdel”. Jego najszybciej spotkały poważne konsekwencje – FAME wykluczyło go z działalności federacji w trybie natychmiastowym, a jeszcze wczoraj współpracę z nim zerwały GBS oraz MOVE Federation. W materiale Wardęgi […]

WIDEO