Środa, 17 Lipca, 2024

Środowisko freakowe wściekłe po ujawnieniu skandalu! Mocne reakcje na oświadczenie FAME

fot. FAME/Youtube
Opublikowane 4 października 2023, 10:32
przez Jakub Hryniewicz
73
14
2 komentarze

Organizacja Fame MMA poinformowała o natychmiastowym usunięciu z jej szeregów Michała “Boxdela” Barona. Pod wpisem szybko pojawiły się ostre komentarze.

Youtuberzy Sylwester Wardęga i Mikołaj “Konopskyy” Tylko wykonali kawał porządnej roboty i przeprowadzili śledztwo wokół afery związanej z influencerami. Panowie przyjrzeli się sprawie niegdyś czołowego twórcy w Internecie Stuarta „Stuu” Burtona, oskarżonego o nieprzyzwoite zachowania wobec małoletnich dziewczyn.

W “Pandora Gate”, jak nazwał swój materiał Wardęga, dowiedzieć się można między innymi o tym, iż o wszystkim wiedzieli Marcin Dubiel i Agata “Fagata” Fąk. Co więcej w filmie pojawia się również wątek “Boxdela” – współzałożyciela z Sylwestrem i innymi projektu GOATS.

Wardęga ujawni skandaliczne wiadomości, które Michał Baron miał wysyłać. Włodarz FAME szybko został pozbawiony swojej funkcji, o czym federacja poinformowała w specjalnym oświadczeniu w social mediach. Post szybko został skomentowany w ostrych sowach przez liczne postaci, jak Patryk “Gleba” Tołkaczewski, czy Paweł “Scarface” Bomba, co można zobaczyć na poniższym screenie.

Głos zabrali też freak fighterzy konkurencyjnych federacji, jak Damian “Dzik” z Prime Show MMA, czy Michał Waleszczyński-Lis z Clout MMA. Ten ostatni nawołał do dożywotniego wykluczenia powiązanych z takimi sprawami:

Wszyscy zaangażowani i ukrywający jakiekolwiek informacje na temat osób nagabujących małoletnie dziewczyny w kontekście s…ualnym powinny zostać ukarane dożywotnio scancelowane w życiu codziennym oraz internetowym.

FAME podjęło dobrą decyzję, żeby pozbyć się BOXDELA?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
73
14
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Daniello
Daniello
9 miesięcy temu

To nie są ludzie!!! Myślą że mają kilka milionów na koncie to można im wszystko , jako ojciec 16 córki jakby moja córkę to spotkało to znalazłbym ich na końcu świata! My jako ludzie powinniśmy wiedzieć gdzie są granicę moralności!!! A Oni jeszcze zarabiali na swojej widowni,publice ,fanach ..jak tak można! Powino się ich zlinczować w świecie internetu jak i na zywo! By nigdy nie miało coś takiego racji bytu i było przestroga dla innych swichnietych mózgów!! Jebac Cie Boxdel, stuu, Dubiel i cała reszte

Daniello
Daniello
9 miesięcy temu

Najwięksi twórcy internetu tj.
Boxdel, Stuu, Dubiel społeczeństwo was zweryfikuje !!! Apeluje do wszystkich skrzywdzonych przez takie chore akcje jak dopuścili się w/w by nie bali się zgłaszać do odpowiednich instytucji by wyczyścić tą zgnilizne a wam sami zaangażowani w wasze takie występki życzę by wasze rodziny was potępiły!!! Jak można mieć syna z takimi uzdolnieniami!!!

WIDEO