Czwartek, 18 Lipca, 2024

UFC: Kapitalne poddanie Joe Pyfera! Wygrał już w 2. rundzie [WIDEO]

Opublikowane 8 października 2023, 02:53
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Drugą z najważniejszych walk UFC Vegas 80 było starcie w wadze średniej. Joe Pyfer spotkał się w klatce z Abdulem Razakiem Alhassanem.

Odbierz bonusy i oglądaj UFC Vegas 80 za darmo!

27-letni “Bodybagz” wyszedł do 3. starcia w UFC, do którego dostał się po świetnym występie w Contender Series. Zarówno wtedy, jak i w kolejnych walkach zwyciężał przed czasem. W ostatnim pojedynku – zarówno w MMA, jak i grapplerskim – pokonał Geralda Meerschaerta.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Na UFC Vegas 80 Joe Pyfer zmierzył się z Abdulem Razakiem Alhassanem. Ghański fighter wrócił po dwuletniej przerwie w 2020 roku, ale od tamtej pory nie radzi sobie najlepiej. Alhassan przegrał aż 4 pojedynki, wygrywając 2 – w tym ostatni z Claudio Ribeiro.

Graj i oglądaj gale UFC na żywo!

UFC: Pyfer vs Alhassan – RELACJA

RUNDA 1

Pyfer już w kilka sekund rzucił się ze sprowadzeniem! Wrócił na nogi Alhassan, ale zaraz musiał się bronić przed trójkątem rękoma. Ghańczyk powoli zbliża się do Amerykanina, Pyfer mocno kopie i trafia prawym. Zszedł pod ciosem i poszedł po kolejne obalenie. Abdul Razak założył ciasną gilotynę, ale jedynie odebrał tlenu oponentowi. Pyfer szuka prawego crossa, Alhassan odpowiada mocnym high kickiem i kopie potężne low kicki. Próby urwania głowy z obu stron niecelne, sięgnął w końcu prawym Pyfer. Chowa się za gardą Alhassan, ale odczuł kopnięcie na nogę. Middle za middle i mocna seria Joe Pyfera. Dużo akcji w 1. rundzie, ale zobaczymy też kolejną odsłonę.

RUNDA 2

Alhassan wywarł presję, zamknął na chwilę przeciwnika na siatce. Pyfer uratował się klinczem, a zaraz ucieka już lewą łydką przed kolejnymi kopnięciami Ghańczyka. Kapitalny atak Joe Pyfera, przeszedł od ręką i obalił rywala, a w parterze poddał Alhassana trójkątem rękoma!

Wynik walki: Joe Pyfer wygrał przez poddanie w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO