Czwartek, 18 Lipca, 2024

Eksperci wskazali największe rozczarowanie w kadrze! Mocne słowa na temat reprezentanta!

Fot. YouTube
Opublikowane 13 października 2023, 13:25
przez Przemek Krautz
2
5
Brak komentarzy

Za nami kolejny mecz reprezentacji Polski rozegrany w ramach eliminacji do Euro 2024. Biało-czerwoni wygrali, jednak ich forma nadal pozostawia wiele do życzenia.

Po zwycięstwie nad Wyspami Owczymi 2:0 i wysokiej porażce Czech z Albanią, aktualnie zajmujemy drugie miejsce w grupie. Nadal mamy szanse na bezpośredni awans, jednak czekają nas jeszcze dwa mecze. Najpierw zagramy z Mołdawią, a następnie z Czechami.

Po wczorajszym występie biało-czerwonych pojawiło się jednak sporo obaw dotyczących kolejnych meczów. Kilku ekspertów wypowiedziało się na temat aktualnej formy zawodników i zwróciło szczególną uwagę na słabszą dyspozycję jednego z nich.

W język nie gryzł się były reprezentant Polski Wojciech Kowalczyk, który w Kanale Sportowym przyznał wprost, że Matty Cash potykał się o własne nogi:

Najsłabszy był Matty Cash. Z żółtą kartką, przewrócił się o własne nogi. Później przegrał pojedynek z… dowódcą okrętu. No bądźmy poważni. Po co Cash został wystawiony? Dajmy grać temu Wszołkowi. A co, on się nadaje? Coś mi się wydaje, że się nadaje. Ja nie pamiętam Casha z dobrego albo świetnego meczu w tej reprezentacji. A to już jest duża rzecz.

Występ Casha krytycznie ocenił również Łukasz Olkowicz z Przeglądu Sportowego, który na kanale meczyki.pl przyznał, że jest on największym rozczarowaniem:

– Dysproporcja między lewą a prawą stroną była ogromna. Nie może być aż takiej różnicy. Wszystko, co groźne działo się w zasadzie po lewej stronie. Nie wiem, z jakiego względu Cash nie może odpalić w tej reprezentacji. Dla mnie to jest rozczarowanie numer 1.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments