Rafał Jackiewicz mocno o aferze Pandora Gate! „W każdym środowisku gdzie jest kasa, są…” [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 15 października 2023, 13:00
przez Przemek Krautz
4
2
Brak komentarzy

Rafał Jackiewicz zabrał głos w sprawie afery Pandora Gate. Pięściarz uważa, że taki skandal nie jest odosobnionym przypadkiem.

Afera pedofilska ujawniona przez Sylwestra Wardęgę wstrząsnęła polskim Internetem. Ujawnił on dowody na kontakty „Stuu” z nieletnimi fankami, jednak z tego, co przekazał, zaledwie część materiałów została upubliczniona. Kilkukrotnie Wardęga podkreślał, że to jedynie wierzchołek góry lodowej, ale sprawą aktualnie zajmuje się prokuratura i na ten moment nie znamy więcej szczegółów.

Jackiewicz o aferze Pandora Gate

Głównemu podejrzanemu postawiono już zarzuty i grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności. Sąd zdecydował również o tymczasowym areszcie, a „Stuu” został zatrzymany przez policję na terenie Wielkiej Brytanii, gdzie żyje od kilku lat.

O całą sprawę w ostatnim wywiadzie zapytany został Rafał Jackiewicz, który w rozmowie z fansportu.pl przyznał, że nie jest to wyjątkowa sytuacja. Pięściarz stwierdził, że środowiska, gdzie są duże pieniądze oraz koneksje, w 80 procentach tworzą degeneraci i zboczeńcy.

Całą wypowiedź znajdziesz poniżej:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments