Niedziela, 14 Lipca, 2024

Jackiewicz szczerze o treningach i jedzeniu za kratami! “Nie ma czegoś takiego jak…” [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 19 października 2023, 14:33
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Rafał Jackiewicz przy okazji ostatniej rozmowy z fansportu.pl odpowiedział na pytania kibiców. Dwa z nich dotyczyły pobytu za kratami.

Pięściarz już w ten weekend powróci do klatki i podczas gali Prime Show MMA 6 stanie do walki z Grzegorzem Szulakowskim. Przed nadchodzącym wydarzeniem udzielił wywiadu, w którym między innymi opowiedział szaloną historię z lat 90-tych, wytłumaczył się ze słabej formy w ostatnim czasie, czy też opowiedział o treningach w więzieniu.

Przyznał, że możliwości są bardzo ograniczone i podczas odbywania karty mógł wykonywać jedynie kilka ćwiczeń, aby podtrzymać swoją formę:

– Pompki, przysiady, brzuszki, walka z cieniem i bieganie. Spacerniak godzinę dziennie najpierw 12 metrów, później 15 i 30. Dopiero na półotwartym miałem 100 metrów. Tak nic więcej nie zrobisz. Chłopaki sobie robili ćwiczenia zgrzewkami z wodą. Nic więcej nie zrobisz, nie ma jak.

Padło także pytanie o najlepsze i najgorsze jedzenie w więzieniu. Roześmiany Jackowski natychmiast wyjaśnił, że w zakładach karnych nie ma czegoś takiego jak “najlepszy” posiłek:

– Nie ma czegoś takiego jak najlepsze danie! Nie ma czegoś takiego w więzieniu. Najgorsza była tresowana kaszanka. Przynosili ją, a ona stała i tańczyła.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments