Środa, 17 Lipca, 2024

Boxdel może wrócić do FAME MMA! Rzecznik federacji potwierdza

Fot. YouTube
Opublikowane 13 listopada 2023, 09:06
przez Przemek Krautz
6
8
Brak komentarzy

Wygląda na to, że Michał “Boxdel” Baron ma szansę na powrót do FAME MMA zarówno w roli zawodnika, prowadzącego, jak i włodarza.

Po wybuchu afery Pandora Gate federacja wydała oświadczenie, w którym wyjaśniła, że “Boxdel” w trybie natychmiastowym zostaje wykluczony z bieżącej działalności FAME MMA. Na tym jednak nie koniec, gdyż organizacja miała podjąć kolejne kroki.

Trwają intensywne prace nad sformalizowaniem decyzji dotyczącej usunięcia Michała Barona ze spółek należących do marki FAME – mogliśmy przeczytać w drugim oświadczeniu.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

“Boxdel” może wrócić do FAME MMA

Jak się jednak okazuje, “Boxdel” cały czas jest zaangażowany w działalność federacji. Między innymi przy okazji ostatniego programu znajdował się w studio. W rozmowie z MMA-BNB Michał Jurczyga, który jest rzecznikiem prasowym FAME MMA, przyznał, że Baron nadal jest potrzebny, aby wszystko płynnie funkcjonowało w firmie.

Niedawno pojawiła się informacja, że sprzedaje on swoje udziały w spółce. Teraz jednak Jurczyga przekazał, że po zakończeniu sprawy Pandora Gate “Boxdel” będzie mógł wrócić do FAME MMA, jednak muszą zostać spełnione pewne warunki:

– Musi ta sytuacja się rozwinąć. Teraz badają to organy ścigania, więc to jest kluczowe, jak tę sprawę będzie można ocenić i jakie decyzją zarząd podejmie względem Michała. Jest szansa, że wróci. Na dzień dzisiejszy członkowie zarządu stoją na stanowisku, że kluczowe będą działania i decyzje organów ścigania, prokuratury.

– Jeżeli jego status nie ulegnie zmianie, nie okaże się winien jakichś czynów, to będzie można rozmawiać o powrocie Michała w roli prowadzącego, w roli zawodnika. Będzie można rozmawiać, żeby powrócił w pełni jako włodarz.

Uważasz, że "Boxdel" powinien wrócić do FAME MMA?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
8
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO