Poirier nie wyklucza walki z Gamrotem!? „To mój przyjaciel, ale…”

Fot. Instagram
Opublikowane 15 listopada 2023, 14:19
przez Przemek Krautz
6
0
Brak komentarzy

Dustin Poirier zdradził, czy jest szansa na jego pojedynek z Mateuszem Gamrot. Obaj zawodnicy znajdują się w czołówce kategorii lekkiej i być może kiedyś UFC spróbuje ich zestawić.

„Gamer” aktualnie zajmuje 6 miejsce w rankingu i cały czas pracuje nad wejściem do top 5 oraz zbliżeniem się do wymarzonego pojedynku o mistrzowski tytuł. Poirier natomiast znajduje się nieco wyżej i po ostatniej porażce z Gaethjem zamyka najlepszą trójkę kategorii.

Panowie wielokrotnie razem trenowali w American Top Team i nawzajem pomagali sobie w przygotowaniach. Być może jednak dojdzie do sytuacji, w której organizacja będzie chciała, żeby ze sobą zawalczyli. O takie starcie Poirier został zapytany w wywiadzie dla MMAJunkie.

– Gamrot to mój przyjaciel, ale zobaczymy. Zrobiliśmy razem wiele obozów, gdyż obaj trenujemy w American Top Team. Przyleciałem i pomagałem mu w przygotowaniach pod Jalina Turnera, ustawiałem się jako mańkut. No ale zobaczymy…

– Nie chcę walczyć z żadnym zawodnikiem, z którym trenuję. Musimy zobaczyć, jak to będzie wyglądało. Jesteśmy przyjaciółmi i często trenujemy razem. Taka walka doprowadza do złej energii w klubie. Klub się dzieli, zawodników prowadzą inni trenerzy. To nie jest nic dobrego. Chciałbym więc trzymać się od takich walk jak najdalej, oczywiście o ile będzie to możliwe.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO