Zieliński odpowiedział krytykom: „Nie ma co się czarować – jesteśmy z Robertem…”

fot. YouTube
Opublikowane 16 listopada 2023, 09:52
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Piotr Zieliński to od dawna piłkarz, od którego wymaga się więcej od innych. Pomocnik Napoli odpowiedział na liczne słowa krytyki w najnowszym wywiadzie.

Popularny „Zielu” jest jednym z tych piłkarzy, który ma niemal zagwarantowane miejsce w składzie na najbliższy mecz Polska – Czechy. Wynik tego spotkania w dużej mierze zależy od bezpośredniego awansu, choć wszystko może się posypać jeszcze przed pierwszym gwizdkiem.

Choć często spada na niego lawina krytyki, Piotr Zieliński to zawodnik, który jest kluczową postacią drugiej linii, jak i reprezentacji Polski. W związku z tym wobec 29-latka zawsze stawiane są wysokie oczekiwania. Nie wszystko zależy od niego samego, ale koniec końców to właśnie na „Ziela” spada lawina krytyki,

Sprawdź kurs w eFortuna.pl – Reprezentacja

Polska strzeli chociaż jedną bramkę? Za 2 zł zgarniasz 300 zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 PLN
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Każdy ma prawo do wypowiedzenia swojej opinii. Czasem można się z tym zgadzać, a czasem nie – powiedział w rozmowie z TVP Sport piłkarz. – Staram się grać jak najlepiej. Nie ma co się czarować – jesteśmy z Robertem wiodącymi postaciami tej reprezentacji. Mamy wysokie umiejętności, dlatego ludzie oczekują, że będzie gol czy asysta. Nawet jeśli tych liczb nie było, to i tak grałem dobre mecze i napędzałem akcje.

Obrywało mi się zawsze. Nie mam z tym problemu. Będę dalej starał się grać jak najlepiej dla reprezentacji. Jestem przekonany, że jeszcze dużo pomogę tej drużynie. Szkoda, że w tych eliminacjach wyglądało to tylko „ok”, a nie „top”.

Zieliński podkreślił, że doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich umiejętności i własnej wartości. Sam jednak wszystkiego nie zrobi i potrzebne jest mu wsparcie kolegów z boiska.

Nieskromnie powiem, że nie brakuje mi prawie niczego. Mam wszystko. Ludzie chcą, żeby co mecz był gol i asysta. Jest nas jednak jedenastu i żeby to wszystko fajnie funkcjonowało, żebym ja się dobrze odnalazł w tej reprezentacji, potrzebna jest cała drużyna. Oczywiście jestem osobą, która swoim balansem, przyjęciem czy zagraniem mogę napędzić zespół.

Polska wygra z Czechami?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments