Środa, 17 Lipca, 2024

Bójka zawodniczek UFC przed galą! Trener bliski uduszenia jednej z fighterek

Fot. YouTube
Opublikowane 20 listopada 2023, 11:32
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

W miniony weekend przed galą UFC Vegas 82 doszło do dość niecodziennej sytuacji. Jedna z zawodniczek omal nie została zdjęta z rozpiski przez fakt, iż… wdała się w bójkę z inną fighterką UFC.

Ailin Perez wyszła do oktagonu podczas ostatniej gali z podbitym okiem. Jako podają liczne źródła był to efekt bójki, do której doszło w UFC Performance Institute niedługo przed rozpoczęciem wydarzenia. Argentynka ostatecznie wyszła na walkę z Lucie Pudilovą, którą pokonała pewną, jednogłośną decyzją sędziów.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Podczas konferencji prasowej po gali UFC Vegas 82 Perez ujawniła szczegóły bójki, do której doszło pomiędzy nią, a – jak podały zagraniczne media, – inną zawodniczką organizacji, Joselyn Edwards. Jak stwierdziła Ailin, została zaatakowana z powodu wcześniejszych komentarzy.

Nie mam z nikim personalnego problemu. Po prostu wyraziłam swoją opinię w sieci na temat walki. Nikogo nie obrażałam, nikomu nie okazałam braku szacunku. Ale ta nic nie znacząca kobieta podeszła do mnie i zaczęła gadać o swoim występie. Zaatakowała mnie chcąc pozbawić mnie walki, ale sorry – nie udało ci się to. Wygrałam mimo to.

Argentynka podziękowała też trenerowi, który uchronił ją przed poważniejszymi obrażeniami. Co ciekawe, gdy padło pytanie wprost, czy to Edwards była napastniczką, Perez nabrała wody w usta.

Inny punkt widzenia przedstawiła za to Panamka. W jej wersji zdarzeń to trener “Fiony” rozpoczął bójkę i namawiał, by panie spotkały się w klatce. Jej wersję potwierdził menedżer Alex Davis, który w rozmowie z MMA Mania stwierdził, iż szkoleniowiec miał próbować udusić Joselyn Edwards. Jak powiedział trener założył duszenie zza pleców, które omal nie doprowadziło do zemdlenia 28-latki.

Wspomniany menedżer odniósł się też do sytuacji na Twitterze (obecnie X). Udostępniwszy tekst ze swoją wypowiedzią napisał, iż też został zaatakowany przez szkoleniowca.

To jest prawda z mojego punktu widzenia. Wpadłem właśnie na Javiera Oyarzabala [trener Ailin Perez – red.] w hotelu. Gość chciał mnie wystraszyć z grupą swoich kolegów, nazywając mnie kłamcą! Jesteś tchórzem. Jestem za stary, by walczyć z takimi szumowinami w holu, ale p…dol się, d…pku!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO