Piątek, 19 Lipca, 2024

Wrzosek chce rewanżu z Don Kasjo! Zapowiada trzecią porażkę Życińskiego [WIDEO]

Fot. FAME/YouTube
Opublikowane 24 listopada 2023, 11:56
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Marcin Wrzosek chce rewanżu z “Don Kasjo”, ale ma jedno zastrzeżenie. “Polish Zombie” jest przekonany, że pokona Życińskiego, jeśli tylko walka nie odbędzie się w dużych rękawicach.

Pierwszy pojedynek obu panów miał miejsce na gali FAME 12, co było zarazem debiutem Marcina Wrzoska w świecie freak fightów. “Polish Zombie” poległ jednak na pełnym dystansie, przez co musiał na stałe pożegnać się z KSW.

Sprawdź kurs w ETOTO

Zyskaj 2 222 zł na start w ETOTO! Zgarnij pakiet powitalny legalnego polskiego bukmachera.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

“Don Kasjo”, nie licząc porażki z Normanem Parke’em, dominował każdego kolejnego rywala w boksie. Sytuacja zmieniła się przed kilkoma miesiącami, gdy zgodził się na walkę w tej formule, ale w małych rękawicach. Najpierw został skończony w 3. rundzie przez Dominika Zadorę, a w ubiegłym miesiącu niemal zmasakrowany przez Pawła Tyburskiego.

Zdaniem Marcina Wrzoska tak samo zakończyłoby się ich starcie. “Polish Zombie” jest otwarty na rewanż i jest przekonany, że w małych rękawicach wynik byłby zupełnie inny.

Ja od samego początku, od naszej walki, mówiłem, że ta walka w małych rękawicach by wyglądała zupełnie inaczej. Tylko się w tym utwierdziłem. Trzeci wp…dol i bańka pęka jeszcze bardziej.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO