Czwartek, 18 Lipca, 2024

Norman Parke przegiął! Sulęcki MOCNO skomentował zachowanie Irlandczyka [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 6 grudnia 2023, 09:06
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Negatywne emocje długo jeszcze towarzyszyły Maciejowi Sulęckiemu po wczorajszym programie Face 2 Face z Normanem Parke’em.

Panowie zmierzą się ze sobą podczas gali FAME: Reborn na ciekawych zasadach. Zawodnicy naprzemiennie będą walczyć z boksie oraz K-1. Popularny “Striczu” niejednokrotnie przyznawał, że zgodził się na pojedynek z Normanem Parke’em, gdyż dadzą sportowy pojedynek.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Sytuacja szybko jednak eskalowała. Podczas programu Face 2 Face doszło do sporej awantury. Irlandczyk przyniósł słynne klapki, którymi uderzył Sulęckiego. Chwilę później pięściarz ponownie się zagotował, gdy “Stormin” obraził go słownie.


Gala FAME: Reborn odbędzie się 9 grudnia 2023 roku. Transmisja gali dostępna będzie wyłącznie w systemie Pay Per View. Cena PPV FAME: Reborn zaczyna się od 39,99 zł.


Sulęcki wściekły po zachowaniu Parke’a

W rozmowie z kanałem Fansportu TV po całym zajściu “Striczu” nadal był w emocjach, choć się opanował. Polski pięściarz przyznał, że można było spodziewać się takiego zachowania po Normanie, jednakże w sobotę spotka go za to kara.

– Nie no, wk…ił mnie. Powinien normalnie dostać bułę w pysk, ale mamy zaraz się bić w klatce, to nie będziemy się tutaj trzaskali na łokcie, a jak się porozcinamy? Jak byśmy się wzięli tu za łby to byłoby grubo. Sz…ata, sz…ciarskie zachowanie… Spodziewaliśmy się tego, że Norman będzie prowokował bo on zawsze odp…alał takie grube numery. Powiem ci tak – ma swoje pięć minut, ale jak wejdę do oktagonu to go kurczę zdewastuję.

Zobacz też inne wywiady po Face 2 Face przed FAME: Reborn.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO