Czwartek, 18 Lipca, 2024

Federacja wydała oświadczenie przed galą FAME! Polański zostanie ukarany za zaatakowanie Natana!

Fot. YouTube
Opublikowane 9 grudnia 2023, 09:50
przez Przemek Krautz
0
4
Jeden komentarz

Federacja wydała oświadczenie w sprawie zachowania Adrian Polańskiego. Zawodnik FAME MMA już po raz kolejny zostanie ukarany.

“Polak” to kontrowersyjny freak fighter, który ma na swoim koncie kilka głośnych i skandalicznych sytuacji. Między innymi groził innemu zawodnikowi, pomówił “Wiewióra” czy uderzył 15-latka. Tym razem zaatakował swojego rywala i może nie dojść do walki.

Podczas face-to-face nie wytrzymał i rzucił się na Natana Marconia. Wyprowadził cios, którym rozbił mu nos, sam jednak przyjął uderzenie i kopnięcie ze strony rywala. Niestety jak na ten moment wiadomo, Marcoń musiał udać się do szpitala i około 12:00 FAME MMA podejmie decyzję w sprawie jego udziału w gali.

Organizacja wydała również oświadczenie i przekazała, że zostanie ukarany. Kibice mają jednak nadzieję, że tym razem kara będzie bardziej surowa, niż w przypadku sytuacji z “Wiewiórem”:

– Adrian Polak zostanie ukarany za swoje zachowanie w trakcie dzisiejszego F2F. Po gali władze federacji poinformują o wymiarze nałożonej sankcji.

Zobacz wywiady po ceremonii ważenia:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
4
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
PANCIO
PANCIO
7 miesięcy temu

“..Kibice mają jednak nadzieję, że tym razem kara będzie bardziej surowa, niż w przypadku sytuacji z „Wiewiórem”..” NIE NO TO JEST ŚMIESZNE, NATAN POMAWIACZ FREAKOW NR. 1 farmazon, gada na lewo na prawo co kto nie zrobił nie mając na to dowodów żadnych, tylko słowne obarcza oskarża i pomawia, obraża ludzi. Jego zachowanie jest karygodne i nic mu nie zrobicie???? I co to jest za adnotacja że “KIBICE” Jakoś kibice są za tym żeby natan dostał soczysty wpier… co to za polityka, co to za sprawiedliwość. Za omawianie natanowi też należy się kara!!!! I jakie kopniecie w głowę 🤣🤦‍♂️

WIDEO