Wtorek, 23 Lipca, 2024

Szeliga zasypany potężnymi ciosami! Bandura demoluje go w co-main evencie FAME: Reborn [WIDEO]

Opublikowane 10 grudnia 2023, 00:42
przez Jakub Hryniewicz
0
2
Jeden komentarz

Za nami co-main event gali FAME: Reborn. W formule bokserskiej doszło do pojedynku “Bandury” z Piotrem Szeligą.

Między panami, co może się wydawać dość niespotykane, nie było żadnego konfliktu. Obaj darzą się wzajemnym szacunkiem i podczas programów promujących FAME: Reborn atmosfera była naprawdę spokojna.

Kliknij i oglądaj FAME: Reborn w PPV!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie FAME-19-PPV-BANER.jpg

Zdecydowanie większym doświadczeniem mógł pochwalić się Piotr Szeliga. Popularny “Szeli” już od kilku lat występuje w klatce Fame MMA, gdzie nie licząc dzisiejszej stoczył łącznie 7 walk. W ostatnich pojedynkach przegrywał na zasadach K-1 najpierw z Michałem Pasternakiem, a następnie z Marcinem Wrzoskiem. “Bandura” z kolei stoczył jeden, ale bardzo zacięty bój z Alanem Kwiecińskim. Na FAME 16 zwyciężył po jednogłośnej decyzji sędziów.

FAME: Szeliga vs Bandura – RELACJA

RUNDA 1

Szeliga szybko ruszył i trafił ciosem na “schaby”, zaraz poprawił kolejnymi dwoma ciosami. Bandura czai się na kontrę, sięgnął głowy Piotrka, który obrywa zaraz po kolejnym ciosie na korpus. Bandurski obrywa prawym cepem, ale nie wszedł on czysto na głowę. Szeli czytelnie schyla się po cios na tułów, Bandura ładni celuje podbródkami i trafił prawym! Szeliga broni się obszernym cepem.

RUNDA 2

Szeliga napiera na tułów, ale dokłada też sierpy z miejsca na głowę. Bandura czai się na kontrę, stopuje lewym prostym. Ruszył piecem Piotr, sięgnął przeciwnika, który też dobrze mu odpowiedział. Patryk Bandurski trafił bardzo celnym prawym podbródkiem, ruszył z salwą ciosów. Szeli przetrwał kłopoty, odgryzł się jeszcze na koniec. Mocno przestrzelony prawy Szeligi, Bandura sięgnął potężnym hakiem! Rywal wciąż na nogach, choć z kłopotami. Bandura nie miał siły też siły skończyć przeciwnika.

RUNDA 3

Bandura poluje na podbróki, Szeliga stara się napierać widząc brak tlenu przeciwnika. Piotr widzi duże zmęczenie Patryka, który celuje jedynie z kontrą na bijącego na żebra Szeliego. Freak fighter ze stajni Oknińskiego niemal nie ma tlenu, atakuje, ale zamroczył go Bandura! Ten jednak nie ma sił by wyprowadzić serię kończącą rywala. Obaj walczą o tlen w ostatnich sekundach, choć presuje go Szeliga, który gonił z ciosami na korpus Bandurę.

Wynik walki: Bandura wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów!

Zobacz wywiady po FAME: Reborn.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Bandura chce walki z Adamkiem! „Mateusz Borek o mnie wspominał…” [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
7 miesięcy temu

[…] Nie inaczej było minionego wieczoru. Choć trener Szeligi jest ekspertem od MMA, a nie boksu, to świetnie przygotował swojego podopiecznego. Piotr celnie bił „na schaby”, odbierając z czasem tlen Bandurskiemu. Ten jednak uderzał dużo częściej, celniej, a przede wszystkim mocniej. „Bandura” kilkukrotnie mocno naruszył „Szeliego” i zgarnął drugą wygraną we freakach po jednogłośnej decyzji sędziów. […]

WIDEO