Wtorek, 23 Lipca, 2024

Boxdel wraca już do klatki FAME MMA!? Zapowiedział swój kolejny pojedynek

Fot. FAME MMA
Opublikowane 18 grudnia 2023, 08:55
przez Przemek Krautz
9
12
Brak komentarzy

Wygląda na to, że ostatecznie “Boxdel” uniknie konsekwencji związanych z aferą Pandora Gate. Jak zapowiedział, ma stoczyć w przyszłym roku kolejną walkę.

Po wybuchu głośnego skandalu organizacja zareagowała stanowczo. Wyrzucono głównych zamieszanych, w tym przede wszystkim Marcina Dubiela oraz “Fagatę”. W materiałach opublikowanych przez Sylwestra Wardęgę i “Konopskyego” pojawiał się również “Boxdel”.

Federacja wydała oświadczenie i miała wykluczyć go z bieżącej działalności. Niedługo później pojawiła się informacja, że trwają pracę nad usunięciem go ze spółki. Influencerzy zaledwie na moment wstrzymali się z publikowaniem materiałów w social mediach, chcąc przeczekać całą aferę.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

“Boxdel” wraca do klatki FAME

Sytuacja dookoła Pandora Gate bardzo szybko się zmieniła. Do sieci trafiły informacje o tym, że Dubiel ma cały czas obowiązujący kontrakt. Były nawet niepotwierdzone doniesienia, iż federacja planuje jego kolejną walkę. Natomiast jeśli chodzi o “Boxdela”, dalej pojawiał się na wydarzeniach i programach FAME.

Na ten moment nie wiadomo, czy zostanie usunięty ze spółki, czy jednak dalej będzie jednym z właścicieli federacji. Kilka dni temu rzecznik przekazał, że odpowiedź na to pytanie poznamy najprawdopodobniej na początku 2024 roku.

Teraz z kolei sam “Boxdel” oświadczył, że wraca do klatki. Podczas “Aferek” ujawnił, iż stoczy pojedynek na jubileuszowej gali FAME 20, która odbędzie się w lutym na krakowskiej Tauron Arenie:

– Mogę wam zleakować walkę, bo też chyba będę walczył na dwudziestce. Ja tam z wami będę szczery, ja sobie mogę gadać, co chcę. Jestem szefem samego siebie w tym momencie.

Czy "Boxdel" powinien wrócić do FAME MMA?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
9
12
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO