Piątek, 12 Lipca, 2024

Wiemy, ile kosztowała najdroższa gala FAME! Federacja zapłaciła gigantyczne pieniądze!

Fot. FAME MMA
Opublikowane 18 grudnia 2023, 08:21
przez Przemek Krautz
0
8
Brak komentarzy

Michał “Boxdel” Baron zdradził, ile kosztowało zorganizowanie najdroższej gali w historii freakowej federacji FAME MMA.

Po tym, jak włodarz został odsunięty od organizacji ze względu na aferę Pandora Gate, regularnie ujawnia różne zakulisowe informacje dotyczące FAME MMA. Tym razem zdradził, ile włodarze musieli zapłacić za przeprowadzenie najdroższego wydarzenia.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Najdroższa gala w historii FAME MMA

Jak wiadomo, najwięcej pieniędzy pochłaniają gaże zawodników, które sięgają nawet ponad miliona złotych. Ostatnio głośno zrobiło się o gigantycznych pieniądzach, jakie zarobił Sebastian Fabijański, który podczas FAME: Reborn uciekł z klatki po 11 sekundach.

“Boxdel” już wcześniej ujawnił pozostałe koszty. Wyjaśnił, że takie sprawy jak wynajem hali, oprawa sceny, oświetlenie czy nagłośnienie to co najmniej 2 miliony złotych. Wiele zależy zapewne od wielkości hali, na której odbywa się wydarzenie.

Jak się okazuje, najdroższy event w historii FAME MMA kosztował ponad 14 milionów złotych! Federacja musiała więc sprzedać ogromną liczbę PPV, żeby zyskać na tak drogim wydarzeniu.

Niedawno bowiem “Boxdel” wyliczył, że Clout MMA przy drugiej gali sprzedało 170 tysięcy dostępów i zarobiło około 5,5 miliona złotych, na co składa się około milion z biletów oraz od sponsorów oraz 4,5 miliona z PPV.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
8
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO