Wtorek, 16 Lipca, 2024

Prime Show MMA zaraz za FAME? Jóźwiak komentuje sytuację na rynku freakowym [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 11 stycznia 2024, 11:33
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Za nami druga konferencja przed galą Prime MMA 7, podczas której ponownie zobaczymy w akcji Pawła Jóźwiaka. Prezes FEN stoczy pojedynek rewanżowy.

Jóźwiak po raz kolejny zmierzy się z Jackiem Murańskim. W pierwszym starciu posłał rywala na deski i odniósł pewne zwycięstwo na pełnym dystansie. Wielu kibiców uważa, że drugie zestawienie nie ma sensu, jednak “Muran” zamierza udowodnić, iż jest inaczej.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Jóźwiak o pozycji Prime Show MMA

Przy okazji wywiadu dla fansportu.pl Paweł Jóźwiak wypowiedział się na temat swojej walki, ale także innych zestawień. Padło również pytanie o pozycję Prime Show MMA na rynku freakowym. Prezes FEN nie ma wątpliwości, że na ten moment organizacja zajmuje drugie miejsce zaraz za FAME i tym samym wyprzedza Clout MMA.

– Myślę, że Prime po FAME jest drugą największą polską freak fightową federacją. Mówię to z pełną świadomością i tyle. Prime zrobił już 6 gal, teraz będzie 7 i ciągle się rozwija. Dla mnie Prime jest numerem 2, co potwierdzi tą galą.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments