Piątek, 19 Lipca, 2024

Don Kasjo miażdży Wardęgę! Mówi o manipulacji w sprawie Pandora Gate [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 16 stycznia 2024, 10:20
przez Jakub Hryniewicz
9
1
2 komentarze

Oficjalnie wiadomo już, że “Don Kasjo” powróci do największej freakowej organizacji na FAME 20. Życiński połączył się wczoraj ze studiem, w którym odbywał się pierwszy program promujący galę i skierował sporo gorzkich słów do Sylwestra Wardęgi.

Jubileuszowy event Fame MMA odbędzie się już 10 lutego w Krakowie. TAURON Arena ponownie będzie gospodarzem freakowego wydarzenia, którego kartę walk poznaliśmy na specjalnym programie. Tam też dowiedzieliśmy się, że oficjalnie do organizacji powróci “Don Kasjo”.

Medialny włodarz konkurencyjnej federacji skrzyżuje rękawice z “Boxdelem”, co będzie rewanżem za pojedynek z listopada 2021 roku. Tym razem panowie zmierzą się w formule K-1.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Dla Michała Barona też jest to swoisty powrót do FAME. Jeden z założycieli organizacji znalazł się w centrum uwagi przez słynną Pandora Gate, czyli aferę pedofilską. “Boxdelowi” nie postawiono żadnych zarzutów, a oprócz wiadomości z przeszłości nie ma żadnych innych dowodów na to, by można było podejrzewać go o najgorsze.

Sprawę na światło dzienne wraz z “Konopskyym” wyciągnął Sylwester Wardęga, który na wczorajszym programie poinformował, iż nie dojdzie do jego walki z Tomaszem Olejnikiem. “Druid” powołał się na problemy zdrowotne.

W pewnym momencie reżyserka połączyła się z “Don Kasjo”. Życiński przewidując, że nie spotka Sylwestra na żadnej z konferencji postanowił mu wygarnąć na antenie, co sądzi o bodaj najgłośniejszym w ubiegłym roku materiale.

Wielki niby “szeryf Internetu”, a w…bałeś swojego przyjaciela. (…) Poruszyłeś jego sprawę i co to zmieniło? Powiedz mi: co się zmieniło, że poruszyłeś jego sprawę i dalej siedzicie razem? Tyle milionów ludzi widziało jego prostą manipulację. Możliwe, że więcej ludzi tam w ch…ja zrobił i przez to mają zniszczone życie.

To, że Boxdel ma dużo ludzi obok siebie i go wyprostowali, to akurat fajnie, udało mu się. Ale możliwe, że inni nie mają takiego poparcia i takich mediów. A ten im zniszczył życie i wy go popieracie. Dla mnie jest zwykłą k…wą i tyle.

Zobacz wywiad po programie CAGE przed FAME 20:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
9
1
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
łaszczyk leszcz
łaszczyk leszcz
6 miesięcy temu

Dobrze powiedział.

Kris
Kris
6 miesięcy temu

Coś w tym jest co Kasjo mówi

WIDEO