Wtorek, 23 Lipca, 2024

Uszol chciał walczyć w GROMDZIE! Zabrał głos przed nadchodzącą galą [WIDEO]

Fot. GROMDA/YouTube
Opublikowane 19 stycznia 2024, 19:16
przez Przemek Krautz
4
0
Brak komentarzy

Do sieci trafił ciekawy materiał, który jest promocją marcowej gali GROMDA 16. W nagraniu “Uszol” opowiedział interesujące historie.

Rafał Dąbrowski znany jako “Uszol” w latach 90. był liderem bojówki Lecha Poznań. W rozmowie z GROMDĄ opowiedział o przyjaźni z inną legendą chuligańskiej sceny Zbigniewem Rybakiem. Zdradził, że początkowo pomiędzy panami nie było najlepszych relacji, ale z czasem to się zmieniło.

Opowiedział również, jak wyglądało życie na podwórkach w czasach jego młodości, kiedy to chuligani pilnowali porządku w swojej okolicy. Skomentował również swoją sportową karierę i występy w MMA, a także zdradził, że sam chciał wziąć udział w GROMDZIE. Niestety przez liczne kontuzje nie miał możliwości zawalczenia w organizacji, którą teraz promuje:

– Teraz jestem po endoprotezie biodra, ale po wyjściu ze szpitala codziennie trenuję. Wziąłem się za siebie po dwuletnim marazmie, bo powiedzieli, że koniec z treningami, koniec ze wszystkim. A ja naprawdę myślałem, żeby się odezwać do GROMDY w 2021 roku. Skończyłem w 2021 roku na stole operacyjnym i wszystko szlag trafił. Po wyjściu nie mogłem się pozbierać, jak doszło do mnie, że koniec ze sportem, a zależało mi na tym.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments