Czwartek, 18 Lipca, 2024

Najdroższa reklama w historii FAME! Gigantyczna kwota za tatuaż na walce!

Fot. FAME
Opublikowane 22 stycznia 2024, 08:59
przez Przemek Krautz
0
5
Brak komentarzy

Bardzo wiele mówi się o zarobkach w federacjach freakowych, które są naprawdę wysokie. Znacznie rzadziej wspomina się o współpracach ze sponsorami, a ich stawki także robią ogromne wrażenie.

Zwodnicy freakowi mają możliwość umieszczania reklam na swoim ciele, a także spodenkach w trakcie walki. Dodatkowo promują sponsorów między pojedynkami, podczas wywiadów, programów, konferencji czy także na social mediach.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Jakiś czas temu Michał Pasternak przyznał, że dla niego pieniądze z reklam są głównym źródłem przychodu:

Na pewno duża część naszych dochodów to sponsorzy i ludzie, którzy widzą w nas potencjał, formę marketingu i chcą w nas inwestować. To jest mój główny przychód. A YouTube więcej daje pod względem medialności, że jestem rozpoznawalny, dzięki temu mam możliwość negocjować lepsze warunki i stawki.

Jak się okazuje, sponsorzy płacą naprawdę duże pieniądze. W ostatnim programie Aferki włodarz organizacji “Boxdel” zdradził, że najdroższa reklama w formie tatuażu na walce kosztowała aż 140 tysięcy złotych!

Więcej informacji w tej sprawie ujawnił “Isamu”. Za pośrednictwem social mediów przekazał, że mowa o reklamie One Night Casino. Tyle firma miała zapłacić za tatuaż, który znalazł się na plecach freak fightera przy okazji jego debiutu w FAME.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO