Środa, 24 Lipca, 2024

Don Kasjo idzie po Tomasza Adamka! Jasna deklaracja przed walką na FAME 20 [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 23 stycznia 2024, 09:10
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Kasjusz Życiński zabrał głos w sprawie swojej przyszłości we freak fightach. Nie wykluczone, że jego powrót wiąże się z zakontraktowaniem Tomasza Adamka.

Już w lutym odbędzie się jubileuszowa gala, podczas której “Don Kasjo” zmierzy się z “Boxdelem”. Możemy jednak zakładać, że nie będzie to jego jedyne starcie w FAME, do którego powraca po dłuższej przerwie oraz konflikcie rozstrzygniętym na drodze sądowej.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

“Don Kasjo” o walce z Adamkiem

Życiński w przyszłości może być również rywalem Tomasza Adamka, który niedawno podpisał kontrakt z freakową federacją. “Don Kasjo” już w ubiegłym roku kilkukrotnie wspominał o tym, że chciałby zmierzyć się z byłym mistrzem świata i mocno wierzy w swoją wygraną.

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl oświadczył, że najpierw na FAME 20 zdeklasuje “Boxdela”, a następnie idzie po legendę polskiego boksu. Jest przekonany, że ma szansę pokonać “Górala”:

– Taktykę obrałbym taką, że bym go pokonał. Zrobiłbym wszystko, przygotowałbym się. W końcu bym się zmotywował, bo ostatnie dwa lata mało byłem na sali. (…) Chciałem fajnie zacząć rok, zlecać Soroko, “Boxdela” i iść po Adamka. Czekamy na 10 lutego. Wyjaśniam grubasa i idę po Adamka.

Kto wygrałby walkę?

Loading ... Loading ...

Sprawdź rozmowę z Alanem Kwiecińskim po Cage FAME 20:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO