Piątek, 19 Lipca, 2024

Niepokonany BASQUE wraca na GROMDA 16! Hiszpan zapoluje na kolejny nokaut

Fot. GROMDA
Opublikowane 26 stycznia 2024, 08:23
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Poznaliśmy kolejnego uczestnika najbliższej gali GROMDA 16. Do Miasta Grzechu powróci niepokonany Hiszpan, “Basque”.

Miniony rok był na pewno jednym z najlepszych dla największej w Europie organizacji walk na gołe pięści. GROMDA tradycyjnie zorganizowała 4 wydarzenia, a na jednym z nich wyłoniony został niekwestionowany mistrz. „Don Diego” pokonał Bartłomieja „Balboę” Domalika i zachował status niepokonanego bijoka.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Nowy 2024 rok GROMDA rozpocznie już 1 marca. Tego dnia w Pionkach odbędzie się pierwsza gala, na której tradycyjnie nie zabraknie mocnych nazwisk w rozpisce. Już wcześniej ogłoszono, że w karcie znajdą się Marcin “Wasyl” Wasilewski, czy Sebastian “Scarface” Skiermański. Wiemy też, że nie zabraknie zagranicznych gwiazd.

BASQUE wraca na GROMDA 16

Jak przekazano w social mediach organizacji, na GROMDA 16 kolejną walkę stoczy “Basque”. Lander Serey, jak brzmi prawdziwe nazwisko bijoka, ostatni raz był widziany podczas 14. edycji. Wówczas doszedł do finału, gdzie miał spotkać z “Bułą”. Niewykluczone, że zaległe starcie odbędzie się właśnie 1 marca, gdyż Michała Banbułę również zobaczymy tego dnia w ringu.

Waż słowa, nie gadaj głupot i pomyśl 2 razy zanim coś powiesz. Nie mędrkuj i nie swiruj pawiana. Chcesz coś osiągnąć w życiu to do roboty… samo się nie zrobi. Pogromca polskich uliczników. BASQUE wraca do gry! – zapowiada Hiszpana GROMDA.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments