Pasternak nie wytrzymał! Wampir odpalony na Natana podczas konferencji [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 5 lutego 2024, 22:56
przez Przemek Krautz
3
4
Jeden komentarz

Michał Pasternak nie wytrzymał i w końcu musiał zwrócić się bezpośrednio pod adresem Natana Marconia. W mocnych słowach uderzył w kontrowersyjnego freak fightera.

Podczas konferencji przed galą FAME 20 federacja być może celowo posadziła „Wampira” obok Natana. Już wcześniej panowie mieli okazję na mocną konfrontację przez telefon w trakcie jednego z programów. Marcoń wówczas obrażał Pasternaka i twierdził, że ten daje na siebie pluć, a Akademia Sportów Walki Wilanów jest fałszywa i zakłamana.

Pasternak odpalony na Natana

Teraz zawodnicy FAME mieli okazję na spotkanie twarzą w twarz, a Pasternak już na wstępie nie podał ręki Natanowi. Chwilę później Marcoń słownie zaatakował Piotra Szeligą, a także wdał się w wymianę zdań z „Wampirem”.

Pasternak zasugerował freak fighterowi, że ten może się przesiąść, jeśli coś mu się nie podoba. Chwilę później przerwał wypowiedź Natana i wprost powiedział, dlaczego go nie lubi:

– Jesteś jedną z nielicznych osób wśród freaków, która atakuje czyjąś matkę, czyjąś dziewczynę, czyjąś narzeczoną i tak dalej. Próbujesz być wyrocznią, ale tak naprawdę twoje zachowanie jest ku..a poniżej normy.

Następnie Marcoń zapytał, dlaczego Pasternak nie podał mu ręki i w odpowiedzi usłyszał – Nie podaję ci ręki i tyle. Nie podaję szmacie i ci nie podam. Jesteś idiotą.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
4
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Pasternak zabrał głos po konferencji! Komentuje mocne słowa w stronę Natana [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
14 dni temu

[…] Natan w swoim stylu zaczął atakować rywala, a także obrażać innych freak fighterów. W pewnym momencie wypowiedź przerwał mu siedzący obok Pasternak. Pomiędzy panami już wcześniej doszło do wymiany zdań, a Marcoń przez telefon obrażał […]

WIDEO