Niedziela, 14 Lipca, 2024

Tyburski wściekły po FAME 20! Grozi zmianą organizacji! [WIDEO]

Fot. FAME MMA
Opublikowane 11 lutego 2024, 10:43
przez Przemek Krautz
0
3
Brak komentarzy

Pawłowi Tyburskiemu całkowicie puściły nerwy podczas gali FAME 20. Za kulisami zaatakował byłego rywala, a także odpalił się na federację.

“Tyboriemu” mocno nie spodobał się występ pomiędzy Normanem Parke i Michałem Pasternakiem. W trakcie wywiadów doszło do spięcia, a freak fighter nie mógł zapanować nad emocjami. Zażądał rewanżu z “Wampirem” oraz zapowiedział, że “Stormin” jest kolejny na jego liście.

Tyburski wściekły na FAME

To nie wszystko, gdyż Tyburski odpalił się również w rozmowie z fansportu.pl. Tym razem jednak był wściekły na federację. Podczas FAME 20 chciał rzucić wyzwanie Pasternakowi lub Parke, ale po ich walce nie został wpuszczony do klatki.

Tyle wystarczyło, żeby freak fighterowi puściły nerwy. Oświadczył, że nie musi bić się więcej w FAME i są inne federacje, dla których może zawalczyć:

– Ja jestem niedoceniany. Nie pozwolono mi wejść i wyzwać jednego i drugiego do walki. Jak mnie traktują w tej federacji? Jak tak można? Jak ja mam myśleć o tym? Koniec! Nie muszę być w tej federacji! Nie pozwolę sobie, żeby mnie tak traktowania, bo pracuję na swoje nazwisko. Nie wybaczę tego! Chcecie mnie zwolnić, zwolnijcie. Jest jedna, druga federacja.

Zaraz po tym wspomina o walce z Pasternakiem na gali FAME 21 w maju, więc wygląda jednak na to, że nie chce zmieniać organizacji.

Sprawdź wywiady z gali FAME 20:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO