Środa, 24 Kwietnia, 2024

Takiej zapowiedzi jeszcze nie było! Gromdziarze odgrywają kultową scenę! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 26 lutego 2024, 11:06
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Do sieci trafił kolejny materiał GROMDY. Tym razem zawodnicy i szef organizacji odegrali legendarną scenę z filmu Olafa Lubaszenki.

Już w ten piątek powracają brutalne walki na gołe pieści. Podczas gali GROMDA 16 zobaczymy m.in. dobrze znanych zawodników jak “Scarface”, “Łazar” czy “Wasyl”. W akcji zobaczymy także wielu debiutantów oraz wiemy, że czeka na nas starcie “Basque” vs “Buła”, czyli zaległy finał jednego z poprzednich turniejów.

Galę GROMDA 16 obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

“Historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał”

Tym razem organizacja postanowiła promować wydarzenie w całkiem nowy sposób. Na kanale YouTube pojawiły się materiały, w których szef Mariusz Grabowski oraz zawodnicy odgrywają sceny z różnych klasyków polskiego kina.

Mogliśmy zobaczyć już nawiązania do serii “Psy”, “Kilera” czy np. “Ślepnąć od świateł”. Teraz Gromdziarze odegrali znaną wszystkim scenę z “Chłopaki nie płaczą”, a “Łazar” wszedł w rolę “Gruchy” i ubrał różowy sweter.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments