Środa, 24 Kwietnia, 2024

Don Diego wytypował extra fight GROMDA 16! Joker odpowiada mistrzowi [WIDEO]

Fot. GROMDA
Opublikowane 1 marca 2024, 11:08
przez Przemek Krautz
12
0
Brak komentarzy

Mateusz Kubiszyn zabrał głos przed dzisiejszą galą GROMDY i wytypował jeden z extra fightów. Otrzymał też odpowiedź ze strony bohatera tego zestawienia.

Już tylko godziny dzielą nas od emocjonującego wydarzenia. Powracają brutalne starcia na gołe pięści, w tym turniej i starcia dodatkowe. Tym razem w akcji zobaczymy prawie samych Polaków, gdyż federacja odpuściła sobie zagranicznych “mistrzów”, którzy są mocni jedynie przed starciami.

Galę GROMDA 16 obejrzysz wyłącznie w systemie PPV. Cena zaczyna się od 39,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami! Dostęp do gali wykupisz – TUTAJ

Oglądaj GROMDA 16 na żywo

gromda 16 ppv

“Joker” komentuje słowa “Don Diego”

W jednym z extra fightów Jakub “Joker” Szmajda zmierzy się z Marcinem “Wasylem” Wasilewskim. Pierwszy z zawodników nie ukrywa, jaki jest jego cel. Zamierza być najlepszy w GROMDZIE i małymi krokami wspinać się na sam szczyt.

“Wasyl” przyznał, że zamierza zatrzymać swojego rywala, ale mistrz federacji Mateusz Kubiszyn uważa, że w górę powędruje jednak ręka “Jokera”. Ten w wywiadzie dla fansportu.pl miał okazję podziękować za te słowa:

– Wiem, że postawił na mnie. Jest mi bardzo miło z tego powodu. Jest mega inteligentny, twardy, jest wielkim mistrzem walk na gołe pięści. Walka z nim to spełnienie marzeń, ale jeszcze długa droga mnie czeka. Szanuję go i jest mi miło, że tak się wypowiedział.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
12
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments