Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Don Diego przedłużył kontrakt z GROMDĄ! W kolejnej walce wielki rewanż

Opublikowane 6 marca 2024, 13:36
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mateusz Kubiszyn przedłużył kontrakt z organizacją GROMDA. W kolejnym pojedynku czeka go wielki rewanż wyczekiwany przez kibiców.

“Don Diego” to najlepszy zawodnik w organizacji. Jako pierwszy wygrał wielki turniej, a następnie sięgnął po mistrzowski pas, pokonując najlepszych rywali. Wygrał m.in. z Krystianem Kuźmą, Vasylem Halychem, Bartłomiejem Domalikiem czy Łukaszem Parobcem.

Kubiszyn przedłużył kontrakt

Łącznie Kubiszyn wygrał już 8 pojedynków, jest niepokonany i niedługo będzie miał okazję odnieść kolejne zwycięstwa. Jak właśnie przekazała federacja, mistrz podpisał nowy kontrakt, co oznacza, że jeszcze nie raz zobaczymy go w ringu GROMDY.

Wiemy też, kiedy ponownie zobaczymy go w akcji. Champion powróci na GROMDA 17, a według wstępnych ustaleń gala planowana jest na przełom maja i czerwca. “Don Diego” ponownie zmierzy się z “Balboą”, którego pokonał w starciu o tytuł.

Ostatnie gale wyłoni jednak kolejnych potencjalnych rywali. Na gwiazdę federacja wyrasta powoli “Scarface”, który ma w rekordzie pięć zwycięstw i jedną porażkę. Na GROMDA 16 swoją wartość udowodnił również “Joker”.

Jakub Szmajda ma już na koncie wygrany turniej oraz extra fight, w którym brutalnie znokautował “Wasyla”. Zawodnik z Torunia nie ukrywa, że chce być najlepszy w GROMDZIE, a to oznacza możliwe starcie z mistrzem.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments