Wtorek, 23 Kwietnia, 2024

Gamrot odpowiada Hookerowi! Reaguje na słowa o nokaucie

Fot. YouTube
Opublikowane 15 marca 2024, 08:46
przez Przemek Krautz
20
1
Brak komentarzy

Mateusz Gamrot wrócił już do Polski i udzielił kilku wywiadów. “Gamer” odpowiedział też na najnowszą zaczepkę Dana Hookera.

Czołowy polski lekki w miniony weekend wystąpił podczas gali UFC 299, gdzie wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów. To zdecydowanie najcenniejszy “markowo” skalp w rekordzie Gamrota. Mateusz pokonał bowiem byłego mistrza, Rafaela dos Anjosa.

Wygraną “Gamer” zawdzięcza głównie swoim zapasom. To kolejny raz, gdy Polak zwycięża dzięki nim. Po raz kolejny też nie brakuje głosów wyrażających niezadowolenie z takiego stylu. Swój komentarz zamieścił też Dan Hooker.

– Tak bardzo chciałbym znokautować tego spamshota – napisał numer 9 rankingu wagi lekkiej, odnosząc się do „spamowania” wejściem w nogi przez „Gamera”.

Gamrot odpowiada Hookerowi

To nie pierwszy raz, gdy Dan Hooker zaczepia Mateusza Gamrota. Numer 5 drabinki najlepiej obsadzonej dywizji w UFC doskonale rozumie pobudki, którymi kieruje się Nowozelandczyk. Podkreślił jednak, że nie on pierwszy chciałby go znokautować, ale powinien najpierw zapoznać się z jego historią walk.

– Dan Hooker chyba od drugiej, czy trzeciej walki prosi o walkę ze mną. Z jednej strony mu się nie dziwię, jak jest 9, 10, czy 11 w rankingu to normalne, że goście z góry rankingu będą się prosili o walkę ze mną.

Wszystkim się wydaje, że to będzie łatwa walka, że wyjdą i mnie znokautują. Ale dwudziestu czterech zawodników tak mówiło, a wychodzą do klatki i dzieje się coś innego. Każdy musi stać w kolejce i czekać na swoją kolej – powiedział “Gamer” w rozmowie z Arturem Mazurem.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
20
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO