Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Rekord KSW zagrożony? Konkurencja organizuje wielką galę na stadionie!

Fot. KSW/YouTube
Opublikowane 25 marca 2024, 11:40
przez Przemek Krautz
1
6
Brak komentarzy

Czesko-słowacka organizacja ma wielkie plany na podbój europejskiego rynku MMA. Rekord KSW może być zagrożony.

Oktagon MMA to federacja, która powstała w 2016 roku, a przez ostatnie lata mocno się rozwinęła. Organizacja ma ambitne plany i zamierza być numerem jeden w całej Europie. Na początku roku jeden z szefów oświadczył:

– Wierzę, że możemy być najlepsi w Europie. Oczywiście jeśli dobrze do tego podejdziemy. Możemy być numerem jeden w Europie. Nikt inny tego nie zrobi. W Europie mieszka ponad 400 milionów ludzi. To więcej niż w Stanach Zjednoczonych. Rynek jest więc ogromny. Jest tu ogromny potencjał, żeby wciągnąć w to fanów.

Federacja m.in. organizuje turnieje, gale poza granicami kraju i duże wydarzenia na stadionach. Tym razem włodarze ogłosili event, który może pobić rekord KSW. 2 października na Deutshe Bank Park we Frankfurcie odbędzie się Oktagon 62.

Stadion w trakcie meczów piłkarskich może pomieścić 58 tysięcy kibiców, ale w przypadku gali liczba ta wzrośnie, gdyż zajęta zostanie także płyta boiska. Natomiast rekord KSW wynosi 57 766 sprzedanych biletów. Tyle kibiców zakupiło wejściówki na pierwszą galę Colosseum, która odbyła się na Stadionie Narodowym.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
6
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO