Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Kontrowersje w Prime! Miasto może zablokować galę! Prowadzący zatrzymany przez policję

Fot. Twitter/YouTube
Opublikowane 27 marca 2024, 12:15
przez Przemek Krautz
6
17
Jeden komentarz

Ogromne kontrowersje przy każdej kolejnej gali to już tradycja w Prime Show MMA. Tym razem na jaw wyszły dwie sprawy.

Prime Show MMA ma za sobą liczne skandale jak m.in. podkupowanie zawodników innych federacji, nakładanie na freak fighterów kar i grożenie procesami, kilkukrotne odwoływanie walk w trakcie trwania gal, wyrzucanie uczestników z konferencji oraz wiele innych.

Tym razem głośno zrobiło się o kolejnej walce z udziałem kontrowersyjnego “Kamerzysty”. Zdaniem nie tylko kibiców taka postać nie powinna być ani promowania, ani nie powinna brać udziału w walkach na galach freakowych.

Spółka zarządu Areny Gorzów, gdzie ma odbyć się gala, zareagowała na pismo prezydenta miasta dotyczące Łukasza “Kamerzysty” Wawrzyniaka. Jak się okazuje, organizacja nie podpisała jeszcze umowy na wynajem hali i na ten moment ma tylko rezerwację. Jeśli freak fighter ni zostanie usunięty z karty walk, to gala się nie odbędzie:

– Po konsultacjach z działem prawnym wysłaliśmy pismo do organizatora gali Prime MMA z prośbą o wycofanie “Kamerzysty” z uczestnictwa w imprezie. Nie chodzi tutaj o dyskryminację, bo każda osoba zasługuje na drugą szansę. Jednak są pewne skandaliczne zachowania, których nie chcemy wspierać jako spółka miejska podlegająca pod Urząd Miasta Gorzowa. Jeżeli federacja nie wycofa tej osoby, to nie podpiszemy umowy. Organizator gali, na ten moment ma tylko rezerwację Areny Gorzów, na sobotę 13 kwietnia, nie doszło jeszcze do podpisania umowy cywilno-prawnej na organizację tego wydarzenia w hali widowiskowo-sportowej – przekazała Kinga Krasicka, rzecznik prasowy Areny Gorzów.

Druga sprawa to zatrzymanie prowadzącego Marka Jówko. Kilka dni temu do sieci trafiła informacja, że znalazł się w rękach policji. Jak się okazuje, zatrzymali go funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego KMP Tarnów. Ma to związek z typowaniem uczestników bójki, która miała miejsce w Tarnowie pomiędzy m.in. pseudokibicami lokalnej drużyny piłkarskiej i osobami z Ukrainy.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
17
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
5i5
5i5
19 dni temu

Kim on tam był? Zaś kamerzysta ;)?