Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Tak Polacy świętowali awans! Odegrali się na kibicach Walii [WIDEO]

Fot. Twitter
Opublikowane 27 marca 2024, 10:16
przez Przemek Krautz
4
1
Brak komentarzy

Robert Lewandowski zdradził, że piłkarze chcieli odegrać się na Walijczykach i tak też zrobili. Była to odpowiedź na zachowanie kibiców podczas hymnu.

Spotkanie Polski z Walią w Cardiff rozpoczęło się od skandalicznego zachowania lokalnych kibiców. Biało-Czerwoni nie byli w stanie odśpiewać hymnu, gdyż Walijczycy całkowicie go zagłuszyli. Kapitan reprezentacji zdradził, iż piłkarze w ogóle nie słyszeli Mazurka Dąbrowskiego i uznali, że wyeliminowanie rywali oraz odśpiewanie hymnu na koniec będzie idealną odpowiedzią na taką postawę.

Wkurzyliśmy się i powiedzieliśmy sobie, że za ten hymn to musimy się odwdzięczyć naszym awansem. Jedna z pierwszych myśli była taka, byśmy po meczu odśpiewali hymn razem z kibicami. To, co usłyszeliśmy przed meczem, trudno nazwać w dobrych słowach – powiedział w rozmowie z TVP Sport.

Po wygranych rzutach karnych zawodnicy podbiegli do sektora, w którym znajdowała się grupa polskich kibiców. Tym razem fani razem z piłkarzami mieli szansę zaśpiewać hymn bez żadnych zakłóceń ze strony Walijczyków.

Poniżej możesz zobaczyć nagranie ze stadionu. Tak Polacy celebrowali awans na Euro 2024:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments