Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Szpilka przed walką z Wrzoskiem. Mówi wprost o jego kopnięciach! “Twardy zakapior i chuligan”

Fot. YouTube
Opublikowane 9 maja 2024, 17:39
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Artur Szpilka zabrał głos przed zbliżającym się hitowym pojedynkiem. Przyznaje, że jego rywal jest bardzo mocny i czeka na jego potężne kopnięcia.

Przypominamy, że Arek Wrzosek już w sobotę zawalczy na KSW 94 z Arturem Szpilką. Kod PPV na to wydarzenie możesz odebrać tutaj – przy okazji korzystając z mega promocji!


ODBIERZ KOD PPV NA KSW 94


Szpilka o swoim rywalu

W rozmowie z kanałem Koloseum “Szpila” scharakteryzował swojego przeciwnika. Nie ukrywa, że Wrzosek to rywal, którego naprawdę trudno pokonać przed czasem i do tego jest świetnie przygotowany kondycyjnie na każdą walkę.

Były pięściarz wie, że musi być gotowy na kopnięcia. O ich sile przekonał się m.in. znokautowany Badr Hari czy Tomas Mozny, któremu Wrzosek zmasakrował nogę.

– Na pewno Arek jest dla mnie twardym zakapiorem, chuliganem, gościem, który potrafi się podnieść z ciężkiej sytuacji. Bardzo szybko wraca, czyli ten tlen ma. Kiedy z Sararą wydawało się, że będzie zmęczony, wstał jak nowo narodzony. Bardzo mocno kopie. Nie miałem okazji się przekonać, mam nadzieję, że nie będę musiał za dużo przyjąć tych kopniaczków. Jeśli chodzi o parter, to mamy zagadkę.

Promocja na KSW! Odbierz kod na Wrzosek vs Szpilka

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na walkę Wrzosek vs Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod do Viaplay odbierzesz POD TYM LINKIEM – Otrzymasz dostęp na 30 dni, co oznacza, że obejrzysz aż dwie gale KSW 94 i KSW 95!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO