Wtorek, 18 Czerwca, 2024

Gamrot niezadowolony z postawy byłego mistrza! “Myśleliśmy, że stać cię na więcej”

Fot. YouTube
Opublikowane 23 maja 2024, 10:05
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Mateusz Gamrot zabrał głos w sprawie walki z byłym mistrzem. Niestety niedoszły rywal woli stoczyć pojedynek w innej kategorii wagowej.

“Gamer” mimo awansu do top 5 dywizji znajduje się w trudnej sytuacji. Wyprzedzają go zawodnicy, którzy chcą dużych i głośnych starć, a na walce z Polakiem mogą jedynie stracić. Oznacza to, że najprawdopodobniej znowu zmierzy się z rywalem, który w klasyfikacji zajmuje niższą lokatę.

Fighter z Czerwonego Smoka rzucał kilkukrotnie wyzwanie Charlesowi Oliveirze, który przegrał ostatnią walkę z Armanem Tsarukyanem. Niestety jak się okazuje, ten nie jest zainteresowany pojedynkiem. Brazylijczyk woli zestawienie z Colbym Covingtonem.

Ostatnie występy Amerykanina nie robią jednak wrażenia. W ciągu 5 lat przegrał trzy starcia o pas i pokonał jedynie dwóch rywali, którzy zakończyli już swoją karierę w MMA – Tyrona Woodleya i Jorge Masvidala.

Całą sprawę Gamrot opisał na swoich social mediach:

– Pytałem o walkę z Oliveirą, jednak on zamiast tego wyzwał na pojedynek Colby’ego. Gościa, który walczy raz na rok i ma rekord 2-3 od 2019 roku.

– Myśleliśmy, że stać cię na więcej Charles. Dobrze wiesz, że w parterze ze mną będzie ogień, może dlatego właśnie chętniej zawalczysz z Colbym.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO