Mateusz Gamrot potargał zdjęcie Normana Parka i swojego byłego trenera. Reakcja klubu – „Bardzo szybko zapomniał jak wiele zawdzięcza klubowi Ankos MMA”

0
fot. Twitter
fot. Twitter

Mateusz Gamrot (15-0-0) wie jak podgrzać atmosferę. W sieci zawrzało po nagraniu, które zawodnik z Poznania udostępnił w mediach społecznościowych. Gamer nawiązał do sceny z jednej z części kultowego filmu „Rocky”, na której główny bohater rozrywa zdjęcie swojego przeciwnika.

Gamrot wziął przykład i potargał zdjęcie Normana Parka. Na fotografii jednak widzimy go z trenerem klubu Ankos MMA – Andrzejem Kościelskim. Norman w klubie Ankos MMA przygotowywał się do swojej walki na KSW 53.

Kolejny intelektualny popis Mateusza Gamrota. Były zawodnik naszego klubu bardzo szybko zapomniał jak wiele zawdzięcza klubowi Ankos MMA i trenerowi Andrzejowi Kościelskiemu. Mateusz swoją karierę w MMA rozpoczął w klubie Ankos MMA i tutaj trenował przez 9 lat.

Podczas trenowania w naszym klubie wygrał 16 walk amatorskich w tym zdobył dwa tytuły amatorskiego Mistrza Europy. Wygrał 13 walk zawodowych w tym zdobył czterokrotnie pas Mistrza KSW w 13 swoich walkach przegrał tylko jedną rundę.

Dwukrotnie zdobył Mistrza Europy ADCC w BJJ. Ponad 10 razy został Mistrzem Polski w różnych odmianach BJJ. Wygrywał również wiele turniejów.

Podczas startów we wszystkich zawodach sportowych przegrał tylko jedną walkę w BJJ przez decyzję sędziowską. Ale jak widać w przedstawionym przez Mateusza filmiku pamięć jest ulotna.

A propos na filmie Rocky podarł zdjęcie Iwana Drago bez trenera. – taki wpis zamieścił na Facebooku klub Ankos MMA.

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie