Jairzinho Rozenstruik przed UFC 252: Wierzę, że wygrana nad Juniorem Dos Santosem zapewni mi walkę o pas

Opublikowane 13 sierpnia 2020, 20:39
przez Damian Szymko
0
0
Brak komentarzy
Źródło: ufc.com

Trudno powiedzieć dokładnie, jak potoczy się przyszłość najcięższej kategorii wagowej po sobotniej gali, która odbywa się na UFC Apex w Las Vegas i jest emitowana w systemie pay-per-view w ESPN i ESPN +. Zależy to najbardziej od tego, co wydarzy się w głównej walce o tytuł pomiędzy Stipe Miociciem i Danielem Cormierem. Rozenstruik (10-1 MMA, 4-1 UFC) i Dos Santos (21-7 MMA, 15-6 UFC) walczą na tej samej gali co mistrz i pretendent, więc ich walka ma duże znaczenie przy kolejnych zestawieniach.

Obaj panowie są gotowi na nowe wyzwania w wadzę ciężkiej i każdy z nich liczy, że najbliższy pojedynek przybliży albo zapewni im walkę o pas mistrzowski UFC. Rozenstruik powiedział, że szanuje Dos Santosa, ale dodał również, że zrobi wszystko żeby wygrać najbliższe starcie.

„To walka” – powiedział Rozenstruik. „Nie patrzę w przeszłość. Junior zrobił wiele dla sportu. Zrobił wiele dobrych rzeczy dla światowego MMA. Ale nie mogę się doczekać tego, by z nim zawalczyć. Wiem gdzie może zaprowadzić mnie ta walka. … Dla mnie liczy się tylko wygrana. Potrzebuję tego. Mam coś, do czego dążę a tym czymś jest szansa walki o pas mistrzowski UFC. Wygrana z byłym mistrzem, z legendą tego sportu musi mnie do tego przybliżyć”

Gala z udziałem wyżej wymienionych zawodników odbędzie się już 15 sierpnia w Las Vegas. Główne starcie między Miociciem a Cormierem będzie dokończeniem trylogii między tymi zawodnikami. Do tej pory każdy z nich wygrał po jednej walce.

Źródło: mmajunkie.usatoday.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments