KSW54 Zapowiedź: Adam Niedźwiedź vs Kacper Koziorzębski.

Opublikowane 25 sierpnia 2020, 22:31
przez Lukasz "Magiku"
0
0
Brak komentarzy
fot. KSW

Drugą walką na karcie sobotniej gali KSW 54 będzie niezwykle ciekawe starcie grapplera ze strikerem. Dwóch debiutantów w KSW skrzyżuje ze sobą rękawice Adam Niedźwiedź (7-3) z Kacper Koziorzębski (6-2) w limicie kategorii półśredniej.

Adam Niedźwiedź to świetny parterowiec, który na macie czuje się jak ryba w wodzie. Wywodzi się z BJJ, gdzie w turniejach wielokrotni zdobywał medale na zawodach grapplingowych. Na 7 swoich zwycięstw, aż 6 kończył przez poddania. Zawodową karierę w MMA rozpoczął w 2014 roku od zwycięstwa przez TKO – było to jedyne zwycięstwo odniesione w taki sposób. Kontrakt z KSW wywalczył efektownym wygranymi na galach RWC swoją „firmówką” czyli trójkątem rękami (kończył tak 4 rywali). 26-latek z Natal Gold Team jeszcze do niedawna łączył walki z modelingiem, ale teraz w 100% poświęcił się MMA.

Kacper Koziorzębski z zawodowym MMA jest związany od 2015 roku. W tym czasie stoczył 8 walk, przegrał tylko 2. Zawodnik Rio Grappling Wroclaw to typowy striker, który bardzo dobrze czuje się w stójce, gdzie przed czasem kończył połowę ze swoich zwycięstw. Kacper kontrakt z KSW otrzymał, bo świetnej walce i niespodziewanym zwycięstwie nad faworyzowanym Szymonem Duszą na gali FEN28. Jest niepokonany od blisko 3 lat i ma na koncie aktualnie 4 zwycięstwa z rzędu i jak sam zapowiada to początek drogi na szczyt.

PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 100 ZŁ

To będzie bardzo interesujące starcie, zderzenie dwóch różnych styli. Każdy z fighterów ma warunki na to by wygrać na swoich warunkach. W walce strikera z grapplerem zawsze na początku przewagę ma ten pierwszy.. bo walka zaczyna się od stójki. Nasz typ Koziorzębski UD.

Kursy na galę KSW 54 dostępne tutaj.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments