Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

“Nie wszystkie boskie lekcje są dobre” – Reyes gratuluje Błachowiczowi

Opublikowane 28 września 2020, 01:24
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Dominick Reyes

Polski mistrz Jan Błachowicz w co-main evencie gali UFC 253 rozbił swojego rywala Dominicka Reyesa i odebrał pas kategorii półciężkiej.

Cieszyński Książę do walki wychodził jako underdog. Polak już w pierwszej rundzie mocnymi kopnięciami obił żebra Amerykanina. Natomiast w drugiej odsłonie pojedynku połamał Reyesowi nos, a następnie zrobił to, co miał do zrobienia, czyli znokautował swojego przeciwnika.

Przeczytaj również:

Marcin Najman po zwycięstwie Jana Błachowicza: „Gratuluje zwycięstwa, dobra walka, mam tylko nadzieję, że…”

UFC 253: Jan Błachowicz wyróżniony przez UFC! Polak otrzymuje bonus od organizacji!

Amerykanin przed walką był bardzo pewny siebie i twierdził, że będzie dla Jana trudnym przeciwnikiem. Podejście Reyesa wynikało prawdopodobnie dlatego, gdyż przez wielu był uznawany za zwycięzcę pojedynku z Jonem Jonesem. Pierwsza walka Dewastatora o pas UFC zakończyła się jednak kontrowersyjną decyzją sędziów i wygraną Bonesa. Po przegranym starciu oddał jednak szacunek Polakowi i pogratulował zwycięstwa.

Nie wszystkie boskie lekcje są dobre. Dziękuję White’owi i UFC za tę szansę. Dziękuję mojej drużynie oraz wszystkim kibicom. Wrócę mocniejszy i lepszy. Kocham ten sport i będę się rozwijał. Dużo miłości i ogromne gratulacje dla Jana, cholernie dobry występ. – napisał na Instagramie Reyes.

https://www.instagram.com/p/CFoKtP-pIap/?utm_source=ig_web_copy_link

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO