Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Teofimo Lopez po konferencji: “Łomaczenko trząsł się. Dlatego nie chciał stanąć face-to-face.” [WIDEO]

Opublikowane 16 października 2020, 08:56
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. screenshot YouTube / ESPN

Lomachenko jest wstrząśnięty: on to czuje, on wie, co się dzieje” – to słowa, których użył Teofimo Lopez do opisania tego, co poczuł siedząc po drugiej stronie sceny przed Wasylem Łomaczenko w środę wieczorem na konferencji prasowej. Zawodnicy nie zbliżyli się do siebie przed, w trakcie lub po konferencji prasowej, transmitowanej przez ESPN na żywo z MGM Grand Conference Center.

Pochodzący z Brooklynu Lopez nadal uważa, że ​​uzyskał przewagę psychologiczną nad ulubieńcem fanów boksu z całego świata – Wasylem Łomaczenko.

„On to czuje”, powiedział Lopez w rozmowie z BoxingScene.com po konferencji prasowej. „On wie, co się dzieje. Ale jesteśmy gotowi. Jestem kim jestem. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć go 17 października ”.

Zrelaksowany Lopez i jego zespół liczyli na face-to-face pod koniec konferencji prasowej. Niestety nie wolno im było nawet stać kilka kroków od siebie na scenie w maskach.

„Trząsł się” – powiedział Teofimo Lopez Sr., używając tego samego słowa, co jego syn. „Dlatego nie chcieli stanąć twarzą w twarz. Powiedzieli, że nie. Dlatego powiedziałem to, co powiedziałem. „Musimy patrzeć w dół! Musimy patrzeć w dół! ”Ale oni nie chcą już ich straszyć. To ich mały chłopiec. Po sobocie wszystko się zmieni na najwyższym rankingu. Będzie nowy król i nie mogę się doczekać. Nic nam nie zostało dane. Wzięliśmy to ”. – powiedział ojciec Lopeza.

Ze względu na nietypowe wytyczne i okoliczności związane z pandemią COVID-19, Lomaczenko i Lopez pozostają na tym samym piętrze w MGM Grand.

Zobacz również:

“Jest po jednej stronie hotelu” – powiedział Lopez Jr. “Mamy ochroniarzy, którzy wprowadzają nas i wychodzą z nami. Mieli czas na wszystko. Wszyscy komunikują się ze sobą, czyli z ochroniarzami, aby mieć pewność, że na siebie nie wpadniemy. Spodziewają się, że jeśli zobaczymy się w hotelu bez ochroniarzy to rzucimy się na siebie. Nie. Możemy poczekać. Zostały tylko trzy dni” – stwierdził Amerykanin.

Ojciec, a zarazem trener Lopeza wdarł się w ostrą kłótnię w hotelu na Manhattanie w grudniu 2018 roku. Lopez Sr. powiedział, że w środę na konferencji widział coś w “Lomie”, czego nie zauważył tamtej nocy podczas kłótni.

Kursy bukmacherskie:
Wygrana Vasyla Lomachenko – 1.19
Wygrana Teofimo Lopeza – 3.95

Otwórz konto i obstaw bez ryzyka do 100 zł. W razie przegranej dostaniesz zwrot, który swobodnie wypłacisz. Zarejestruj się tutaj.

„Już widzę, że ten facet jest wstrząśnięty” – powiedział Lopez Sr. „Kazał nam przejść przez piekło, żeby się tu dostać. Kazał nam zdobyć pas. I zrobiliśmy to, ponieważ wiedzieliśmy, że możemy. Ale widziałeś go tam na górze. Jest taki sztywny. W sobotę, kiedy wejdzie na ten ring, zda sobie sprawę, że popełnił duży błąd. Ale dzięki Bogu to zrobił, bo nie chcieliśmy, żeby ten facet uciekł. Mamy to ”. – dodał pewny siebie Lopez senior.

Zobacz również:

Źródło: Boxingscene.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments