Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Marcin Najman porusza sprawę Dawida Kosteckiego – “Byłem jedną z pierwszych osób, które stwierdziły, że Kostecki się rozpruł.”

Opublikowane 17 października 2020, 15:57
przez Przemek Krautz
1
0
3 komentarze
fot. Twitter

Marcin Najman w swojej zawodowej karierze stoczył łącznie 31 pojedynków. Obecny zawodnik federacji FAME MMA zapowiedział, że jego kolejna walka będzie ostatnią w karierze. “El Testosteron” ma odejść na emeryturę. FAME MMA 8 odbędzie się już 21 listopada, a przeciwnikiem Najmana będzie Kasjusz “Don Kasjo” Życiński.

Marcin Najman jest dość kontrowersyjną osobę, jeśli chodzi o media społecznościowe. Zawodnik odnosi się praktycznie do każdego tematu, w którym poruszona jest jego osoba. Tym razem Najman wypowiedział się na swoich kanałach social media na temat Dawida Kosteckiego.

Chodzi o wypowiedź użytkownika “Pink Ranger”, który nagrał filmik na YouTube z informacją o tym, że Sobota zawalczy na gali FAME MMA 8.

Myślałem, że to niesmaczny żart ale jednak nie, okazało się to prawdą. Sobota sześćdziesiątka będzie bił się na FAME MMA. Nie wiem do czego ta federacja zmierza, widocznie chcą się skupić na walkach sześćdziesiątek, bo bije też się tam Najman teraz, a wiadomo, że Najman rozpie****ł się na ŚP. Cygana.” – stwierdził w nagraniu Pink Ranger.

Przeczytaj również: „Sobota” zawalczy na FAME MMA 8. Znamy jego rywala [WIDEO]

Do słów odniósł się kilka godzin później Marcin Najman.

“Posłuchajcie, zauważyłem jakiś filmik, gdzie jakaś ciota w różowej czapeczce z zakrytą twarzą oznajmiła, że ja ponoć sprzedałem Dawida Kosteckiego. Powiem to tylko raz – nigdy w życiu nie miałem żadnych spraw związanych z Dawidem Kosteckim. Raz w życiu tylko na prośbę Andrzeja Wasilewskiego załatwiłem mu, że poręczenie jego osoby złożył Jerzy Kulej. Miała tam być jakaś sprawa aresztowa.

“Kostecki po 2010 roku poszedł w którejś ze swoich spraw na samoukaranie. Byłem jedną z pierwszych osób w tym kraju, które stwierdziły, że Kostecki się rozpruł. Musiał wyjawić wszystkie szczegóły i wskazać wszystkich swoich kompanów do tych spraw, do których chciał się poddać samoukaraniu. Po moim nagraniu zaczął mnie obrażać, ale nigdy nie pokazał pół dowodu na te bzdury, które gadał na mój temat.”

Ja miałem raz w życiu sprawę karną 20 lat temu, byłem jednym z dwóch najbardziej w porządku zachowujących się tam ludzi. Nigdy nie zachowałem się tak jak człowiek nie powinien. Ty frajerze i pało w różowej czapeczce jak czegoś nie wiesz to się dowiedz, a kręcić takie bzdury to Ty możesz tym swoim jełopom kolegom, a nie mnie.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:

Gamrot zdecydowanym faworytem według bukmacherów! Sprawdź kursy na sobotnią walkę Polaka

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments