Środa, 22 Maja, 2024

Roy Jones Jr. szybszy od Mike’a Tysona? ‘Ta szybkość jest niewiarygodna, jak 10 lat temu’

Opublikowane 9 listopada 2020, 19:32
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Roy Jones Jr.
fot. Roy Jones Jr. Instagram

Trener Roya Jonesa Jr.: Szybkość dłoni Roya Jonesa jest wciąż niesamowita, umiejętności dają przewagę nad Mike’em Tysonem.

Tom Yankello, obecny trener byłego mistrza świata czterech kategorii, Roya Jonesa Jr, uważa, że ​​jego bokser rozważyłby możliwość kontynuowania walki – ale tylko przeciwko innym legendom.

51-letni Jones powróci na ring 28 listopada w Los Angeles, gdzie zmierzy się z byłym niekwestionowanym mistrzem wagi ciężkiej Mike’em Tysonem.

Walka zaplanowana jest na osiem rund, każda potrwa dwie minuty. Transmisja odbędzie się tylko i wyłącznie w pay-per-view. 54-letni Tyson przeszedł na emeryturę w 2005 roku – kiedy przegrał przez nokaut z rąk Kevina McBride’a.

Jones był znacznie bardziej aktywny, a jego ostatnia walka miała miejsce w 2018 roku.

Yankello twierdzi, że widzi Jonesa w kontynuacji swojej kariery, jednak tylko z innymi legendami na wysokim poziomie, na przykład z Evanderem Holyfieldem lub Bernardem Hopkinsem.

Roy Jones Jr. powróci do walki tylko z inną legendą?

„Nie sądzę, żeby tak po prostu wrócił. Musiałby dostać bardzo dobre wyzwanie, aby ponownie wzbudzić jego zainteresowanie boksem. Były rozmowy, jakby z Bernardem Hopkinsem i Antonio Tarverem. Mówili, że chcieliby walczyć ponownie. Nie zrobili tego. Naprawdę nie komentuję tego zbyt wiele, ale po prostu wiem, że jeśli któryś z tych facetów miałby rzucić wyzwanie, Jones na pewno by go nie odrzucił ”– powiedział Yankello w rozmowie z The Sun.

„Znam tych dwóch facetów, a on tego wcześniej nie powiedział, ale ktoś taki jak Evander Holyfield, ponownie wzbudziłby jego zainteresowanie boksem. Nie sądzę, żeby był tam ktoś inny, to musiałaby być legenda.”

Jak trenuje Roy Jones Jr.? Zobacz jego pracę na tarczach i trening tutaj.

Świetna forma Roya Jonesa Jr. przed walką z Mike’em Tysonem

„Szybkość jego dłoni jest wciąż niewiarygodna. Nie sądzę, żeby jego prędkość w ogóle spadła, jest tak szybki, jak był, kiedy pracowałem z nim dziewięć, prawie dziesięć lat temu. Jego ruchliwość nie jest może taka sama, ale nadal ma świetną zwinność, utrzymuje się w świetnej formie. “

Jones zdobył światowe tytuły w wadze średniej, super średniej, półciężkiej, a nawet ciężkiej.

„Wiele rzeczy, które zrobił w lżejszych kategoriach wagowych, w wadze średniej i super średniej, będą to rzeczy, które wniesie do ringu w walce z Tysonem.” powiedział Yankello.

Źródło: Boxingscene.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments