Środa, 1 Maja, 2024

Fatalny błąd polskiego bramkarza w duńskiej lidze! Pozbawił drużynę szans na punkt. [WIDEO]

Opublikowane 29 listopada 2020, 21:50
przez Kuba Olas
0
0

Mecz 10. kolejki duńskiej ligi między FC Nordsjaelland a Aarhus GF zakończył się wynikiem 3:1. W spotkaniu grał polski bramkarz – Kamil Grabara, który będzie chciał o tym jak naszybciej zapomnieć. W 57. minucie Polak popełnił fatalny błąd tracąc bramkę, co mocno obniżyło szansę na wyrównanie wyniku.

Słaby mecz zaliczył dzisiaj golkiper Liverpoolu, przebywający obecnie na wypożyczeniu w duńskim Aarhus GF – Kamil Grabara. Zespół Aarhus przyjechał do ekipy Nordsjaelland w ramach 10. kolejki Superligi.

Drużyna Polaka zaliczyła beznadziejny początek spotkania, już od 3 minuty przegrywała 2:0. Szansę na wyrównanie wyniku dała i kontaktowa bramka w 10. minucie przez Patricka Mortensena. Tablica wyników pokazywała 2:1, więc mecz był cały czas otwarty.

Niestety przyszła wtedy 57. minuta, a także pechowe zagranie Grabary. 21-latek dostał piłkę od kolegi z zespołu, i postanowił ją wybić. Nieszczęśliwie dla niego, zwlekał zbyt długo z kopnięciem, co poskutkowało dogonieniem go przez napastnika drużyny przeciwnej. Rywal zablokował piłkę, która rykoszetem trafiła do siatki.

Mecz zakończył się wynikiem 3:1.